Gå til hovedindhold

Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel Sort

Club 3DKablerEAN: 8719214470524
Pris fra 69 krtil 99 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 26. maj

Sammenlign priser på Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel Sort
69 kr
Til butik
Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel Sort billede

Produktinformation

Club 3D - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til USB (han) - USB 3.1 Gen 2 - 3 A - 1 m - omvendelig C-stikforbindelse

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CAC-1523
EAN: 8719214470524
Varenr.: 991187693
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C til USB-A kabel 1 m 10 Gbps 60 W - Club 3D
79 kr
Til butik
USB-C til USB-A kabel 1 m 10 Gbps 60 W - Club 3D billede

Produktinformation

Club 3D - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til USB (han) - USB 3.1 Gen 2 - 3 A - 1 m - omvendelig C-stikforbindelseGenereltEgenskaber: Omvendelig C-stikforbindelsesynkronisering og opladningUltra HD (4K) support10 Gbps datahastighedLængde: 1 mType: USB Type-C kabelVægt: 51 gVurderet strøm: 3 AForbindelseForbindelsesled: 24 pin USB-C - hanStikforbindelse (anden ende): 4 pin USB Type A - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: USB 3.1 Gen 2FCCRoHSEMI...

Produktspecifikationer

Mærke: CLUB3D
Kategori: Kabler
Vægt: 0.09g
EAN: 8719214470524
Varenr.: 1817050
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel Sort
89 kr
Til butik
Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel Sort billede

Produktinformation

Opdag Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel i elegant sort design. Dette premium kabel er den ideelle løsning til hurtigt at forbinde og oplade dine enheder. Med en overførselshastighed på op til 10 Gbps, gør det det muligt at overføre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Kategori: Kameratilslutning & Kabler
EAN: 8719214470524
Varenr.: 38453
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D - USB-C cable - 24 pin USB-C to USB - 1 m
89 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CLUB3D USB Type-C to Type-A Cable Male/Male 1Meter 60Watt
-26%95 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C til USB-A kabel 1 m 10 Gbps 60 W - Club 3D
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK69 kr69 krKøb
2Boligcenter DK79 kr79 krKøb
3Ultrashop89 kr89 krKøb
4Proshop DK89 kr128 krKøb
5Teknikproffset DK95 kr144 krKøb
6Vivas DK99 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel Sort

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel Sort i 168 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Club 3D CAC-1523 USB 3.1 Gen 2 USB-C til USB-A 60W Kabel Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202669 kr4 kr (6%)
27. maj 202665 kr2 kr (3%)
26. maj 202663 kr4 kr (6%)
25. maj 202667 kr2 kr (3%)
24. maj 202669 kr4 kr (6%)
22. maj 202665 kr2 kr (3%)
21. maj 202663 kr6 kr (9%)
20. maj 202669 kr6 kr (10%)
18. maj 202663 kr6 kr (9%)
17. maj 202669 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret