Gå til hovedindhold

Click & Grow Smart Garden Refill 3-pak - Persille (SGR13X3)

Pris fra 87 krtil 169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 27. maj

Sammenlign priser på Click & Grow Smart Garden Refill 3-pak - Persille (SGR13X3) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow Smart Garden Refill 3-pack - Parsley
87 kr
Til butik
Click & Grow Smart Garden Refill 3-pack - Parsley billede

Produktinformation

Køb ekstra plantekapsler til din Smart Garden. Du skal have en Smart Garden Starter Kit for at bruge disse kapsler

Produktspecifikationer

Mærke: Click & Grow
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: SG-011
EAN: 4742793007359
Varenr.: 2621948
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow Smart Garden refill Parsley 3pcs
88,41 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Click & Grow Smart Garden Refill 3-pak - Persille (SGR13X3)
122 kr
Til butik
Click & Grow Smart Garden Refill 3-pak - Persille (SGR13X3) billede

Produktinformation

Click and Grow Smart Garden Refill 3-pak - Persille, Køb ekstra plantekapsler i 3-pak til din Smart Garden. Du skal bruge Smart Garden-startsættet for at bruge disse kapsler. Persille, Persille er faktisk verdens mest populære krydderurt. Den har utrolige ernæringsmæssige egenskaber og er fyldt med vitamin C, B12, K og A. Persille siges endda at kunne hjælpe på gigt og hjerterelaterede problemer. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Click & Grow
Kategori: Smarte løsninger
EAN: 4742793007359
Varenr.: D08930
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Click and Grow Persille, 3-pak
145 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow persille - 3 stk
149 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow persille - 3 stk
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click & Grow Smart Garden Refill 3-pak - Persille (SGR13X3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click & Grow Smart Garden Refill 3-pak - Persille (SGR13X3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK87 kr126 krKøb
2CS MEGASTORE DK88,41 kr127,41 krKøb
3Teknikproffset DK122 kr171 krKøb
4LavprisEl145 kr145 krKøb
5Greenline149 kr149 krKøb
6BilligVVS DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Click & Grow Smart Garden Refill 3-pak - Persille (SGR13X3)

PriceData har fulgt prisen på Click & Grow Smart Garden Refill 3-pak - Persille (SGR13X3) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Click & Grow Smart Garden Refill 3-pak - Persille (SGR13X3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Click & Grow Smart Garden Refill 3-pak - Persille (SGR13X3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202687 kr4 kr (5%)
27. maj 202683 kr4 kr (5%)
22. maj 202687 kr1 kr (1%)
20. maj 202686 kr1 kr (1%)
19. maj 202687 kr2 kr (2%)
15. maj 202685 kr2 kr (2%)
2. mar. 202687 kr1 kr (1%)
18. feb. 202686 kr1 kr (1%)
15. feb. 202687 kr1 kr (1%)
13. feb. 202686 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret