Gå til hovedindhold

Click and Grow Click & Grow - Smart Garden Refill 3-pak - Chili Pepper (SGR6X3)

Pris fra 87 krtil 165 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 21. maj

Sammenlign priser på Click & Grow - Smart Garden Refill 3-pak - Chili Pepper (SGR6X3) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Click and Grow Røde chili peber, 3-pak
87 kr
Til butik
Click and Grow Røde chili peber, 3-pak billede

Produktinformation

Capsicum annuum Kapsler med frø til Click and Grow Smart Garden. Kapslerne indeholder frø til at gro røde chili peber. Antal kapsler: 3 Spirretid: 1 - 3 uger Holdbarhed: 12 - 17 uger Scoville: 20.000 Opbevaringstemperatur: +20°C til +35°C

Produktspecifikationer

Kategori: Hus & hjem
EAN: 4742793007311
Varenr.: 6299100087
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EMSA Click & Grow, Chili peber
87 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow Smart Garden Refill 3-pack - Chili Pepper
87 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow røde chili peber - 3 stk
98 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Click & Grow - Smart Garden Refill 3-pak - Chili Pepper (SGR6X3)
121 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow røde chili peber - 3 stk
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click & Grow - Smart Garden Refill 3-pak - Chili Pepper (SGR6X3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click & Grow - Smart Garden Refill 3-pak - Chili Pepper (SGR6X3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl87 kr87 krKøb
2CS MEGASTORE DK87 kr126 krKøb
3Proshop DK87 kr126 krKøb
4Greenline98 kr98 krKøb
5Teknikproffset DK121 kr170 krKøb
6BilligVVS DK165 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Click & Grow - Smart Garden Refill 3-pak - Chili Pepper (SGR6X3)

PriceData har fulgt prisen på Click & Grow - Smart Garden Refill 3-pak - Chili Pepper (SGR6X3) i 130 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Click & Grow - Smart Garden Refill 3-pak - Chili Pepper (SGR6X3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Click & Grow - Smart Garden Refill 3-pak - Chili Pepper (SGR6X3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202687 kr4 kr (5%)
21. maj 202683 kr4 kr (5%)
12. maj 202687 kr2 kr (2%)
11. maj 202685 kr1 kr (1%)
9. maj 202686 kr1 kr (1%)
5. maj 202687 kr4 kr (5%)
30. apr. 202683 kr4 kr (5%)
18. feb. 202687 kr1 kr (1%)
15. feb. 202686 kr5 kr (6%)
14. feb. 202681 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret