Gå til hovedindhold

Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Peppermint (SGR22X3)

Pris fra 87 krtil 185 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Peppermint (SGR22X3) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow Smart Garden refill Peppermint 3pcs
87 kr
Til butik
Click & Grow Smart Garden refill Peppermint 3pcs billede

Produktspecifikationer

Mærke: EMSA
Kategori: Forspiring
Farve: 4
Artikel nr.: SGR22X3
EAN: 4742793007397
Varenr.: 7099490
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Peppermint (SGR22X3)
87 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow pebermynte - 3 stk
109 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Click & Grow - Smart Garden Refill 3-pak - Pebermynte (SGR22X3)
133 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Click And Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Peppermint (sgr22x3)
139,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow pebermynte - 3 stk
185 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Peppermint (SGR22X3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Peppermint (SGR22X3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK87 kr126 krKøb
2Proshop DK87 kr126 krKøb
3Greenline109 kr109 krKøb
4Teknikproffset DK133 kr182 krKøb
5Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
6BilligVVS DK185 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Peppermint (SGR22X3)

PriceData har fulgt prisen på Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Peppermint (SGR22X3) i 134 dage. Laveste pris i perioden er 81 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Peppermint (SGR22X3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Peppermint (SGR22X3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 202687 kr1,25 kr (1%)
26. apr. 202685,75 kr4,75 kr (6%)
25. apr. 202681 kr6 kr (7%)
17. apr. 202687 kr5 kr (6%)
15. apr. 202682 kr5 kr (6%)
2. mar. 202687 kr6 kr (7%)
30. jan. 202681 kr98 kr (55%)
28. jan. 2026179 kr1 kr (1%)
27. jan. 2026180 kr1 kr (1%)
26. jan. 2026179 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret