Gå til hovedindhold

Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Green Lettuce (SGR32X3)

Pris fra 83 krtil 175 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Green Lettuce (SGR32X3) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow Smart Garden refill Lettuce 3pcs
83 kr
Til butik
Click & Grow Smart Garden refill Lettuce 3pcs billede

Produktspecifikationer

Mærke: EMSA
Kategori: Frø & Løg
Farve: 4
Artikel nr.: SGR32X3
EAN: 4742793007731
Varenr.: 7099491
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Green Lettuce (SGR32X3)
87 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Click and Grow Grøn salat, 3-pak
145 kr
Til butik
Click and Grow Grøn salat, 3-pak billede

Produktinformation

Lactuca sativa Kapsler med frø til Click and Grow Smart Garden. Kapslerne indeholder frø til at grøn salat. Antal kapsler: 3 Spirretid: 1 - 2 uger Holdbarhed: 3 - 5 uger Opbevaringstemperatur: +18°C til +24°C

Produktspecifikationer

Kategori: Hus & hjem
Farve: green
EAN: 4742793007731
Varenr.: 6299100184
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow grøn salat - 3 stk
159 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow grøn salat - 3 stk
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Green Lettuce (SGR32X3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Green Lettuce (SGR32X3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK83 kr122 krKøb
2Proshop DK87 kr126 krKøb
3LavprisEl145 kr145 krKøb
4Greenline159 kr159 krKøb
5BilligVVS DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Green Lettuce (SGR32X3)

PriceData har fulgt prisen på Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Green Lettuce (SGR32X3) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Green Lettuce (SGR32X3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Click & Grow Click and Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Green Lettuce (SGR32X3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202683 kr4 kr (5%)
26. maj 202687 kr4 kr (5%)
23. maj 202683 kr4 kr (5%)
22. maj 202687 kr1 kr (1%)
21. maj 202686 kr1 kr (1%)
20. maj 202687 kr4 kr (5%)
19. maj 202683 kr4 kr (5%)
18. maj 202687 kr4 kr (5%)
16. maj 202683 kr4 kr (5%)
14. maj 202687 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret