Gå til hovedindhold

Click and Grow Click & Grow Cilantro/Coriander, Spiselig plante, Koriander, Genopfyldning, Hurtig producent (3-5 uger), 7 - 14 dage, 1 - 2 måned(er)

Pris fra 99 krtil 229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Click & Grow Cilantro/Coriander, Spiselig plante, Koriander, Genopfyldning, Hurtig producent (3-5 uger), 7 - 14 dage, 1 - 2 måned(er) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow Cilantro/Coriander, Spiselig plante, Koriander, Genopfyldning, Hurtig producent (3-5 uger), 7 - 14 dage, 1 - 2 måned(er)
99 kr
Til butik
Click & Grow Cilantro/Coriander, Spiselig plante, Koriander, Genopfyldning, Hurtig producent (3-5 uger), 7 - 14 dage, 1 - 2 måned(er) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Frø & Løg
Farve: 4
Artikel nr.: 4742793008417
EAN: 4742793008417
Varenr.: 5976428
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow Smart Garden Refill 3-pack - Cilantro/Coriander
99 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Click And Grow - Smart Garden Refill 3-pack - Cilantro/coriander (sgr45x3)
179,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow koriander - 3 stk
209 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow koriander - 3 stk
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click & Grow Cilantro/Coriander, Spiselig plante, Koriander, Genopfyldning, Hurtig producent (3-5 uger), 7 - 14 dage, 1 - 2 måned(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click & Grow Cilantro/Coriander, Spiselig plante, Koriander, Genopfyldning, Hurtig producent (3-5 uger), 7 - 14 dage, 1 - 2 måned(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK99 kr138 krKøb
2Proshop DK99 kr138 krKøb
3Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
4BilligVVS DK209 kr209 krKøb
5Greenline229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Click & Grow Cilantro/Coriander, Spiselig plante, Koriander, Genopfyldning, Hurtig producent (3-5 uger), 7 - 14 dage, 1 - 2 måned(er)

PriceData har fulgt prisen på Click & Grow Cilantro/Coriander, Spiselig plante, Koriander, Genopfyldning, Hurtig producent (3-5 uger), 7 - 14 dage, 1 - 2 måned(er) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Click & Grow Cilantro/Coriander, Spiselig plante, Koriander, Genopfyldning, Hurtig producent (3-5 uger), 7 - 14 dage, 1 - 2 måned(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Click & Grow Cilantro/Coriander, Spiselig plante, Koriander, Genopfyldning, Hurtig producent (3-5 uger), 7 - 14 dage, 1 - 2 måned(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202699 kr7 kr (8%)
13. mar. 202692 kr2 kr (2%)
2. mar. 202690 kr3 kr (3%)
19. feb. 202687 kr10 kr (10%)
15. feb. 202697 kr1 kr (1%)
13. feb. 202696 kr8 kr (9%)
12. feb. 202688 kr8 kr (8%)
10. feb. 202696 kr9 kr (10%)
6. feb. 202687 kr2 kr (2%)
20. dec. 202585 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret