Gå til hovedindhold

Unidrain Classicline Anniversario 1000 - Classicline rist, rustfrit stål,børstet, Anniversario 1000mm

UnidrainSanitetEAN: 5707692008264
Pris fra 584 krtil 751,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 167,25 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 577 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Classicline Anniversario 1000 - Classicline rist, rustfrit stål,børstet, Anniversario 1000mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 584 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine rist Anniversario, 1000 mm
584 kr
Til butik
Unidrain ClassicLine rist Anniversario, 1000 mm billede

Produktinformation

Risten lægges på et forsænket leje i rammen, som sikrer præcis placering. Kan kun benyttes med ClassicLine ramme.

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 1606.1000
EAN: 5707692008264
Varenr.: 2901043
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Classicline Anniversario 1000 - Classicline rist, rustfrit stål,børstet, Anniversario 1000mm
605 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain 1606 Anniversario rist, 1000 mm, rustfrit stål
629 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Unidrain 1000 mm Anniversario rist t/Unidrain rendeafløbsarmatur
677,46 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unidrain 1606 Anniversario rist, 1000 mm, rustfrit stål
709 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 1606 Anniversario rist, 1000 mm, rustfrit stål
739 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Unidrain Classicline Anniversario rist 1000 mm
751,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Classicline Anniversario 1000 - Classicline rist, rustfrit stål,børstet, Anniversario 1000mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Classicline Anniversario 1000 - Classicline rist, rustfrit stål,børstet, Anniversario 1000mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK584 kr623 krKøb
2CS MEGASTORE DK605 kr644 krKøb
3LavprisVVS629 kr629 krKøb
4EL-GROSSISTEN677,46 kr677,46 krKøb
5CompletVVS709 kr709 krKøb
6BilligVVS DK739 kr739 krKøb
7vvsfittings.dk751,25 kr751,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Classicline Anniversario 1000 - Classicline rist, rustfrit stål,børstet, Anniversario 1000mm

PriceData har fulgt prisen på Classicline Anniversario 1000 - Classicline rist, rustfrit stål,børstet, Anniversario 1000mm i 166 dage. Laveste pris i perioden er 577 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 615 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 592 kr.

Den nuværende pris på 584 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Classicline Anniversario 1000 - Classicline rist, rustfrit stål,børstet, Anniversario 1000mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Classicline Anniversario 1000 - Classicline rist, rustfrit stål,børstet, Anniversario 1000mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026584 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026585 kr1 kr (0%)
31. maj 2026586 kr1 kr (0%)
29. maj 2026587 kr1 kr (0%)
28. maj 2026588 kr1 kr (0%)
27. maj 2026589 kr1 kr (0%)
25. maj 2026590 kr1 kr (0%)
24. maj 2026591 kr1 kr (0%)
22. maj 2026592 kr1 kr (0%)
21. maj 2026593 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret