Gå til hovedindhold

Cisco Business 220 Series CBS220-48P-4G Switch 52-porte Gigabit PoE+

CiscoNetværkEAN: 0889728345064
Pris fra 5.593 krtil 6.244 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 651 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cisco Business 220 Series CBS220-48P-4G Switch 52-porte Gigabit PoE+ og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5593 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cisco Business 220 Series CBS220-48P-4G Switch 52-porte Gigabit PoE+
5.593 kr
Til butik
Cisco Business 220 Series CBS220-48P-4G Switch 52-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

Cisco Business 220 Series CBS220-48P-4G - Switch - smart - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (382 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CBS220-48P-4G-EU
EAN: 0889728345064
Varenr.: 998974426
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cisco Cbs220 48g 4sfp Poe 382w Smart Switch
6.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cisco Business 220 Series CBS220-48P-4G Switch 52-porte Gigabit PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cisco Business 220 Series CBS220-48P-4G Switch 52-porte Gigabit PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.593 kr5.593 krKøb
2Dustin DK6.244 kr6.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cisco Business 220 Series CBS220-48P-4G Switch 52-porte Gigabit PoE+

PriceData har fulgt prisen på Cisco Business 220 Series CBS220-48P-4G Switch 52-porte Gigabit PoE+ i 174 dage. Laveste pris i perioden er 5.593 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 7.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.058 kr.

Den nuværende pris på 5.593 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Cisco Business 220 Series CBS220-48P-4G Switch 52-porte Gigabit PoE+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Cisco Business 220 Series CBS220-48P-4G Switch 52-porte Gigabit PoE+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20265.593 kr9 kr (0%)
1. jun. 20265.602 kr13 kr (0%)
31. maj 20265.615 kr3 kr (0%)
30. maj 20265.612 kr3 kr (0%)
29. maj 20265.615 kr7 kr (0%)
28. maj 20265.608 kr15 kr (0%)
25. maj 20265.623 kr7 kr (0%)
24. maj 20265.630 kr15 kr (0%)
23. maj 20265.615 kr18 kr (0%)
22. maj 20265.633 kr611 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret