Gå til hovedindhold

Cisco Business 220 Series CBS220-24P-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+

CiscoNetværkEAN: 0889728344685
Pris fra 3.119 krtil 3.494 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 375 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cisco Business 220 Series CBS220-24P-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+ og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3119 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cisco Business 220 Series CBS220-24P-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+
3.119 kr
Til butik
Cisco Business 220 Series CBS220-24P-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

Cisco Business 220 Series CBS220-24P-4G - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (195 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CBS220-24P-4G-EU
EAN: 0889728344685
Varenr.: 998974427
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cisco Cbs220 24g 4sfp Poe 195w Smart Switch
3.494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cisco Business 220 Series CBS220-24P-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cisco Business 220 Series CBS220-24P-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.119 kr3.119 krKøb
2Dustin DK3.494 kr3.580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cisco Business 220 Series CBS220-24P-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+

PriceData har fulgt prisen på Cisco Business 220 Series CBS220-24P-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.119 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 4.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.351 kr.

Den nuværende pris på 3.119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Cisco Business 220 Series CBS220-24P-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Cisco Business 220 Series CBS220-24P-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.119 kr5 kr (0%)
1. jun. 20263.124 kr8 kr (0%)
31. maj 20263.132 kr2 kr (0%)
30. maj 20263.130 kr2 kr (0%)
29. maj 20263.132 kr4 kr (0%)
28. maj 20263.128 kr7 kr (0%)
25. maj 20263.135 kr5 kr (0%)
24. maj 20263.140 kr8 kr (0%)
23. maj 20263.132 kr10 kr (0%)
22. maj 20263.142 kr352 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret