Gå til hovedindhold

Cisco Business 220 Series CBS220-24T-4G Switch 28-porte Gigabit

CiscoNetværkEAN: 0889728344807
Pris fra 1.824 krtil 1.994 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cisco Business 220 Series CBS220-24T-4G Switch 28-porte Gigabit og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1824 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cisco Business 220 Series CBS220-24T-4G Switch 28-porte Gigabit
1.824 kr
Til butik
Cisco Business 220 Series CBS220-24T-4G Switch 28-porte Gigabit billede

Produktinformation

Cisco Business 220 Series CBS220-24T-4G - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CBS220-24T-4G-EU
EAN: 0889728344807
Varenr.: 998974422
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cisco Cbs220 24g 4sfp Smart Switch
1.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cisco Business 220 Series CBS220-24T-4G Switch 28-porte Gigabit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cisco Business 220 Series CBS220-24T-4G Switch 28-porte Gigabit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.824 kr1.824 krKøb
2Dustin DK1.994 kr2.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cisco Business 220 Series CBS220-24T-4G Switch 28-porte Gigabit

PriceData har fulgt prisen på Cisco Business 220 Series CBS220-24T-4G Switch 28-porte Gigabit i 144 dage. Laveste pris i perioden er 1.799 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 1.994 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.912 kr.

Den nuværende pris på 1.824 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Cisco Business 220 Series CBS220-24T-4G Switch 28-porte Gigabit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Cisco Business 220 Series CBS220-24T-4G Switch 28-porte Gigabit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.824 kr3 kr (0%)
1. jun. 20261.827 kr5 kr (0%)
31. maj 20261.832 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.830 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.832 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.829 kr5 kr (0%)
25. maj 20261.834 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.838 kr5 kr (0%)
23. maj 20261.833 kr5 kr (0%)
22. maj 20261.838 kr93 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret