Gå til hovedindhold

Cisco Business 220 Series CBS220-24FP-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+

CiscoNetværkEAN: 0889728344272
Pris fra 4.643 krtil 5.119 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 476 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cisco Business 220 Series CBS220-24FP-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+ og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4643 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cisco Business 220 Series CBS220-24FP-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+
4.643 kr
Til butik
Cisco Business 220 Series CBS220-24FP-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

Cisco Business 220 Series CBS220-24FP-4G - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (382 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CBS220-24FP-4G-EU
EAN: 0889728344272
Varenr.: 998974421
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cisco Cbs220 24g 4sfp Poe 382w Smart Switch
5.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cisco Business 220 Series CBS220-24FP-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cisco Business 220 Series CBS220-24FP-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.643 kr4.643 krKøb
2Dustin DK5.119 kr5.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cisco Business 220 Series CBS220-24FP-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+

PriceData har fulgt prisen på Cisco Business 220 Series CBS220-24FP-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+ i 171 dage. Laveste pris i perioden er 4.643 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 5.619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.079 kr.

Den nuværende pris på 4.643 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Cisco Business 220 Series CBS220-24FP-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Cisco Business 220 Series CBS220-24FP-4G Switch 28-porte Gigabit PoE+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.643 kr6 kr (0%)
1. jun. 20264.649 kr11 kr (0%)
31. maj 20264.660 kr1 kr (0%)
30. maj 20264.659 kr3 kr (0%)
29. maj 20264.662 kr457 kr (9%)
19. maj 20265.119 kr125 kr (3%)
15. maj 20264.994 kr125 kr (2%)
1. maj 20265.119 kr125 kr (3%)
30. apr. 20264.994 kr625 kr (11%)
28. apr. 20265.619 kr625 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret