Gå til hovedindhold

Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - 3-button scroll - 2.4 GHz - black - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort

CherryComputer – tilbehørEAN: 7061116796556
Pris fra 592 krtil 959 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 367 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - 3-button scroll - 2.4 GHz - black - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 592 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Active Key Medical AK-PMH3 Optisk Trådløs Sort
592 kr
Til butik
Active Key Medical AK-PMH3 Optisk Trådløs Sort billede

Produktinformation

Contour Active Key Medical QuickClean AK-PMH3 - Standard Sized - mus - ergonomisk - medicinsk, hygiejnisk design - højre- og venstrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: CHERRY
Artikel nr.: AK-PMH3OB-FUS-B
EAN: 7061116796556
Varenr.: 1001838517
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - 3-button scroll - 2.4 GHz - black - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort
609 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Active Key Quickclean Medical Ip68 Scroll Buttons Rf Trådløst Mus
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Contour Design Active Key Quickclean Medical Ip68 Scroll Buttons Rf Trådløst Mus billede

Produktinformation

IP68 vandtæt kabinet, understøtter grundig rengøring til medicinsk brug Ambidextrisk ergonomisk form reducerer håndtræthed under lange vagter Fem taktile trykknapper med knapbaseret Scroll for præcis kontrol 1000 dpi optisk sensor leverer konsekvent markørsporing 2,4 GHz RF med USB-A-modtager, 10 m rækkevidde, kører på 2 AA, batteristatus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Standardmus
Artikel nr.: AK-PMH3OB-FUS-B
EAN: 7061116796556
Varenr.: 5020081742
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cherry Contour QuickClean medicinsk mus IP68 - trådløs, 5 knapper, sort
939 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cherry Contour QuickClean medicinsk mus IP68 - trådløs, 5 knapper, sort
959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - 3-button scroll - 2.4 GHz - black - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - 3-button scroll - 2.4 GHz - black - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK592 kr592 krKøb
2Proshop DK609 kr648 krKøb
3Dustin DK806 kr892,25 krKøb
4Boligcenter DK939 kr939 krKøb
5Vivas DK959 kr1.038 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - 3-button scroll - 2.4 GHz - black - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - 3-button scroll - 2.4 GHz - black - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort i 23 dage. Den nuværende pris er 592 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - 3-button scroll - 2.4 GHz - black - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - 3-button scroll - 2.4 GHz - black - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026592 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret