Gå til hovedindhold

Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - scroll sensor - 2.4 GHz - white - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid

CherryComputer – tilbehørEAN: 7061117871405
Pris fra 729 krtil 1.289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 560 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - scroll sensor - 2.4 GHz - white - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 729 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Active Key Medical AK-PMH3 Optisk Trådløs Hvid
729 kr
Til butik
Active Key Medical AK-PMH3 Optisk Trådløs Hvid billede

Produktinformation

Contour Active Key Medical QuickClean AK-PMH3 - Standard Sized - mus - ergonomisk - medicinsk, hygiejnisk design - højre- og venstrehåndet - optisk - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: CHERRY
Artikel nr.: AK-PMH3OS-FUS-W
EAN: 7061117871405
Varenr.: 1001838522
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - scroll sensor - 2.4 GHz - white - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid
857 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cherry Contour QuickClean Medical Mouse IP68 - trådløs, hvid
1.269 kr
Til butik
Cherry Contour QuickClean Medical Mouse IP68 - trådløs, hvid billede

Produktinformation

Trådløs medicinsk mus med høj hygiejneCherry Contour QuickClean er en trådløs medicinsk mus designet til miljøer, hvor renlighed og pålidelighed er altafgørende. Den hvide, monokrome overflade og berøringsknapper gør rengøring enkel, mens den IP68-tætte konstruktion beskytter mod vand og støv. Den ambidextrøse form i størrelse M giver komfortabel brug for både højre- og venstrehåndede.Præcis og problemfri betjeningMusen arbejder trådløst via 2,4 GHz RF med op til 10 m rækkevidde og 1.000 DPI optisk sensor for stabil pegepræcision. Den trykfrie touch-scroll og tre berøringsknapper reducerer bevægelige dele og gør daglig rengøring lettere - ideel til klinik, laboratorium og sundhedspleje.Anvendelse: MedicinskForbindelse: RF trådløs 2,4 GHzRækkevidde: 10 mSensor: Optisk, 1.000 DPIKnapper: 3 berøringsknapperScroll: TouchBeskyttelse: IP68, vandtætFormfaktor: Ambidextrøs, størrelse MFarve: HvidStrømkilde: 2 × AA-alkaliske batterier (ikke genopladelige)Funktioner: Batteristatusindikator, parring med dongleMål (H × B × D): 3,1 × 6,5 × 11,5 cmVægt: 100 gDriftstemp.: 0 – 50 °C; Opbevaring: -20 – 60 °CPakkens indhold: Trådløs modtager inkluderet...

Produktspecifikationer

Mærke: Cherry
Kategori: Blodtryksmålere
Vægt: 0.83g
EAN: 7061117871405
Varenr.: 2133765
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Cherry Ak-Pmh3 Mouse Ambidextrous Rf
1.289 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cherry Contour QuickClean Medical Mouse IP68 - trådløs, hvid
1.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - scroll sensor - 2.4 GHz - white - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - scroll sensor - 2.4 GHz - white - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK729 kr729 krKøb
2Proshop DK857 kr896 krKøb
3Boligcenter DK1.269 kr1.269 krKøb
4Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
5Vivas DK1.289 kr1.368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - scroll sensor - 2.4 GHz - white - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - scroll sensor - 2.4 GHz - white - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid i 4 dage. Den nuværende pris er 729 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - scroll sensor - 2.4 GHz - white - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Cherry Active Key Medical AK-PMH3 - mouse - scroll sensor - 2.4 GHz - white - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026729 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret