Gå til hovedindhold

Cherry Contour Active Key Medical ClassicClean medium - Standard Sized - mus - medicinsk, hygiejnisk design - vaskbar - højre- og venstrehåndet - laser - 2 knapper - kablet - USB - hvid

CherryComputer – tilbehørEAN: 7061115171576
Pris fra 481,95 krtil 969 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 487,05 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Contour Active Key Medical ClassicClean medium - Standard Sized - mus - medicinsk, hygiejnisk design - vaskbar - højre- og venstrehåndet - laser - 2 knapper - kablet - USB - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 481.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour Active Key Medical ClassicClean medium - Standard Sized - mus - medicinsk, hygiejnisk design - vaskbar - højre- og venstrehåndet - laser - 2 knapper - kablet - USB - hvid
481,95 kr
Til butik
Contour Active Key Medical ClassicClean medium - Standard Sized - mus - medicinsk, hygiejnisk design - vaskbar - højre- og venstrehåndet - laser - 2 knapper - kablet - USB - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: AK-PMH1OS-US-W
EAN: 7061115171576
Varenr.: 2375061
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Active Key Medical medium Laser Kabling Hvid
562 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Active Key Classicclean Medical Ip68 Sensor Scroll Usb-a Mus
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Contour Design Active Key Classicclean Medical Ip68 Sensor Scroll Usb-a Mus billede

Produktinformation

IP68 vandtæt konstruktion lader dig desinficere til medicinsk brug Ambidextrisk kompakt form passer behageligt til både venstre og højre hånd Touch Scroll og to trykknapper reducerer sprækker, forenkler rengøring Kablet USB-A plug and play giver stabil forbindelse med lav latenstid 1000 dpi optisk sensor giver pålidelig og præcis markørkontrol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Standardmus
Artikel nr.: AK-PMH1OS-US-W
EAN: 7061115171576
Varenr.: 5020081740
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computer­mus Cherry Active Key AK-PMH1, optisk, 800 DPI, USB, ambidextrous, hvid
-13%949 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computer­mus Cherry Active Key AK-PMH1, optisk, 800 DPI, USB, ambidextrous, hvid
-13%969 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Active Key Medical ClassicClean medium - Standard Sized - mus - medicinsk, hygiejnisk design - vaskbar - højre- og venstrehåndet - laser - 2 knapper - kablet - USB - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Active Key Medical ClassicClean medium - Standard Sized - mus - medicinsk, hygiejnisk design - vaskbar - højre- og venstrehåndet - laser - 2 knapper - kablet - USB - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK481,95 kr520,95 krKøb
2CompuMail DK562 kr562 krKøb
3Dustin DK806 kr892,25 krKøb
4Boligcenter DK949 kr949 krKøb
5Vivas DK969 kr1.048 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour Active Key Medical ClassicClean medium - Standard Sized - mus - medicinsk, hygiejnisk design - vaskbar - højre- og venstrehåndet - laser - 2 knapper - kablet - USB - hvid

PriceData har fulgt prisen på Contour Active Key Medical ClassicClean medium - Standard Sized - mus - medicinsk, hygiejnisk design - vaskbar - højre- og venstrehåndet - laser - 2 knapper - kablet - USB - hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 481,95 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 889 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 592 kr.

Den nuværende pris på 481,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Contour Active Key Medical ClassicClean medium - Standard Sized - mus - medicinsk, hygiejnisk design - vaskbar - højre- og venstrehåndet - laser - 2 knapper - kablet - USB - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Contour Active Key Medical ClassicClean medium - Standard Sized - mus - medicinsk, hygiejnisk design - vaskbar - højre- og venstrehåndet - laser - 2 knapper - kablet - USB - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026481,95 kr80,05 kr (14%)
7. maj 2026562 kr2 kr (0%)
3. maj 2026560 kr2 kr (0%)
1. maj 2026562 kr4 kr (1%)
22. apr. 2026558 kr3 kr (1%)
21. apr. 2026561 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026562 kr4 kr (1%)
15. apr. 2026558 kr3 kr (1%)
14. apr. 2026561 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026562 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret