Gå til hovedindhold

Cherry Contour Active Key AK-PMH12 - Standard Sized - mus - medical, hygienic design - optisk - 5 knapper - kablet - USB - hvid

CherryComputer – tilbehørEAN: 7061113572078
Pris fra 458 krtil 949 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 491 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Contour Active Key AK-PMH12 - Standard Sized - mus - medical, hygienic design - optisk - 5 knapper - kablet - USB - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 458 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Active Key AK-PMH12 Optisk Kabling Hvid
458 kr
Til butik
Active Key AK-PMH12 Optisk Kabling Hvid billede

Produktinformation

Contour Active Key AK-PMH12 - Standard Sized - mus - medicinsk, hygiejnisk design - optisk - 5 knapper - kablet - USB - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: CHERRY
Artikel nr.: AK-PMH12OB-US-W
EAN: 7061113572078
Varenr.: 999353837
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour Active Key AK-PMH12 - Standard Sized - mus - medical, hygienic design - optisk - 5 knapper - kablet - USB - hvid
719 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Active Key Classicclean Medical Ip68 Scroll Buttons Usb-a Mus
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Contour Design Active Key Classicclean Medical Ip68 Scroll Buttons Usb-a Mus billede

Produktinformation

Ambidextrisk ergonomisk form understøtter neutral håndledsposition IP68-forseglet kabinet muliggør hyppig desinfektion og væskeresistens Kablet USB-A-forbindelse sikrer lav latenstid og stabil strømforsyning 1000 dpi optisk sensor med fem knapper og vertikale Scroll-taster Certificeret efter CE, RoHS, FCC, IEC 60601-1-2 til regulerede arbejdsområder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Standardmus
Artikel nr.: AK-PMH12OB-US-W
EAN: 7061113572078
Varenr.: 5011375681
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computer-mus Cherry AK-PMH12 - medicinsk, ambidextrøs, USB, optisk 1.000 DPI, hvid
-15%929 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computer-mus Cherry AK-PMH12 - medicinsk, ambidextrøs, USB, optisk 1.000 DPI, hvid
-14%949 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Active Key AK-PMH12 - Standard Sized - mus - medical, hygienic design - optisk - 5 knapper - kablet - USB - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Active Key AK-PMH12 - Standard Sized - mus - medical, hygienic design - optisk - 5 knapper - kablet - USB - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK458 kr458 krKøb
2CS MEGASTORE DK719 kr758 krKøb
3Dustin DK806 kr892,25 krKøb
4Boligcenter DK929 kr929 krKøb
5Vivas DK949 kr1.028 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour Active Key AK-PMH12 - Standard Sized - mus - medical, hygienic design - optisk - 5 knapper - kablet - USB - hvid

PriceData har fulgt prisen på Contour Active Key AK-PMH12 - Standard Sized - mus - medical, hygienic design - optisk - 5 knapper - kablet - USB - hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 429 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 806 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 619 kr.

Den nuværende pris på 458 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 43% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Contour Active Key AK-PMH12 - Standard Sized - mus - medical, hygienic design - optisk - 5 knapper - kablet - USB - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Contour Active Key AK-PMH12 - Standard Sized - mus - medical, hygienic design - optisk - 5 knapper - kablet - USB - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026458 kr261 kr (36%)
19. maj 2026719 kr87 kr (11%)
8. maj 2026806 kr122 kr (18%)
1. maj 2026684 kr255 kr (59%)
7. dec. 2025429 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret