Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone Air (2025) Transparent

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685027048
Pris fra 94,5 krtil 189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 94,5 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone Air (2025) Transparent og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass CARE iPhone Air Samba Hardcase cover (gennemsigtig/hvid)
-50%94,5 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass CARE iPhone Air Samba Hardcase cover (gennemsigtig/hvid) billede

Produktinformation

PanzerGlass CARE iPhone Air Samba Hardcase cover (gennemsigtig/hvid) - Lavet af 100% genbrugt TPU, med MagSafe - Mobiltilbehør Mobilcover

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Mobiltilbehør
Artikel nr.: CR69281
EAN: 5715685027048
Varenr.: 1327650
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone Air (2025) Transparent
99 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone Air (2025) Transparent billede

Produktinformation

Opdag det stilfulde CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Transp. Dette moderne cover kombinerer beskyttelse med elegance, hvilket gør det til det perfekte valg for den modebevidste. Det gennemsigtige design giver dig mulighed for at fremvise din sma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 5715685027048
Varenr.: 106392
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Transparent w. White MagSafe iPhone Air
-26%139 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Transparent w. White MagSafe iPhone Air billede

Produktinformation

Beskyt din tech med stil Giv din mobil en opgradering i både look og beskyttelse. Fashionable Case fra CARE by PanzerGlass® er designet til at levere på både stil, sikkerhed og bæredygtighed: Fremstillet af 100 % genanvendt TPU med forstærkede hjørner, der beskytter mod hverdagens små tab og ærgrelser. Den silkebløde overflade giver dig et sikkert og lækkert greb og gør coveret lige så funktionelt, som det er fashionabelt. Forbinder nemt og hurtigt til alle dine MagSafe-enheder - uden at gå på kompromis med dit personlige udtryk. Så din mobil altid er opladet og klar, anset om du er hjemme eller på farten. DARE TO CARE Care er et internationalt livsstils- og techbrand, kendt for sit legende og ansvarlige design. Skabt af de bedste materialer og inspireret af de nyeste trends inden for mode, kunst og musik. Med CARE tager vi ansvar for mennesker og den verden, vi lever i. Vi understøtter bæredygtighed og dit personlige udtryk - og forlænger dine enheders holdbarhed. Opgrader din mobil til en stilsikker og godt beskyttet accessory. Vis verden, at du tager ansvar. Dare to care.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: CR69281
EAN: 5715685027048
Varenr.: 3390651
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone Air (2025) Transparent
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone Air (2025) Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone Air (2025) Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK94,5 kr94,5 krKøb
2Ultrashop99 kr99 krKøb
3Proshop DK139 kr178 krKøb
4CompuMail DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone Air (2025) Transparent

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone Air (2025) Transparent i 180 dage. Laveste pris i perioden er 94,5 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 94,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone Air (2025) Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone Air (2025) Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 202694,5 kr34,5 kr (27%)
8. apr. 2026129 kr60 kr (32%)
7. apr. 2026189 kr60 kr (47%)
22. mar. 2026129 kr60 kr (32%)
21. mar. 2026189 kr60 kr (47%)
17. mar. 2026129 kr30 kr (30%)
24. feb. 202699 kr30 kr (23%)
4. feb. 2026129 kr20 kr (18%)
2. feb. 2026109 kr20 kr (16%)
1. feb. 2026129 kr20 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret