Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black w. MagSafe iPhone 17 Pro

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685027093
Pris fra 119 krtil 189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black w. MagSafe iPhone 17 Pro og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass CARE Fashionable Case Samba, sort - iPhone 17 Pro
-14%119 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover PanzerGlass CARE Fashionable Case Samba, sort - iPhone 17 Pro billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass® Fashionable Case Samba Black...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.1g
EAN: 5715685027093
Varenr.: 1815547
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CARE by PanzerGlass® Fashionable Case Samba Black iPhone 17 Pro
129 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass® Fashionable Case Samba Black iPhone 17 Pro billede

Produktinformation

Oplev det stilfulde og elegante CARE by PanzerGlass Fashionable Case i Samba Black til din iPhone 17 Pro. Dette cover kombinerer beskyttelse med et moderne design, der tilføjer et strejf af luksus til din smartphone. Fremstillet af holdbare materialer, ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: skal sorteres
EAN: 5715685027093
Varenr.: 106411
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black w. MagSafe iPhone 17 Pro
-26%139 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black w. MagSafe iPhone 17 Pro billede

Produktinformation

Beskyt din tech med stil Giv din mobil en opgradering i både look og beskyttelse. Fashionable Case fra CARE by PanzerGlass® er designet til at levere på både stil, sikkerhed og bæredygtighed: Fremstillet af 100 % genanvendt TPU med forstærkede hjørner, der beskytter mod hverdagens små tab og ærgrelser. Den silkebløde overflade giver dig et sikkert og lækkert greb og gør coveret lige så funktionelt, som det er fashionabelt. Forbinder nemt og hurtigt til alle dine MagSafe-enheder - uden at gå på kompromis med dit personlige udtryk. Så din mobil altid er opladet og klar, anset om du er hjemme eller på farten. DARE TO CARE Care er et internationalt livsstils- og techbrand, kendt for sit legende og ansvarlige design. Skabt af de bedste materialer og inspireret af de nyeste trends inden for mode, kunst og musik. Med CARE tager vi ansvar for mennesker og den verden, vi lever i. Vi understøtter bæredygtighed og dit personlige udtryk - og forlænger dine enheders holdbarhed. Opgrader din mobil til en stilsikker og godt beskyttet accessory. Vis verden, at du tager ansvar. Dare to care.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: CR37427
EAN: 5715685027093
Varenr.: 3390664
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass CARE Fashionable Case Samba, sort - iPhone 17 Pro
-13%139 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Care Fashionable Case Samba Magsafe Iphone 17 Pro Sort
144 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CARE by PanzerGlass® Fashionable Case Samba Black iPhone 17 Pro
189 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass CARE iPhone 17 Pro Samba Hardcase cover (sort)
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black w. MagSafe iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black w. MagSafe iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK119 kr119 krKøb
2Ultrashop129 kr129 krKøb
3Proshop DK139 kr178 krKøb
4Vivas DK139 kr208 krKøb
5Dustin DK144 kr230,25 krKøb
6CompuMail DK189 kr189 krKøb
7Komplett DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black w. MagSafe iPhone 17 Pro

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black w. MagSafe iPhone 17 Pro i 182 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black w. MagSafe iPhone 17 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black w. MagSafe iPhone 17 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026119 kr10 kr (8%)
28. apr. 2026129 kr15 kr (10%)
27. apr. 2026144 kr15 kr (12%)
24. apr. 2026129 kr15 kr (10%)
23. apr. 2026144 kr5 kr (4%)
8. apr. 2026139 kr5 kr (3%)
7. apr. 2026144 kr5 kr (4%)
22. mar. 2026139 kr5 kr (3%)
21. mar. 2026144 kr5 kr (4%)
13. mar. 2026139 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret