Gå til hovedindhold

PanzerGlass CARE by Fashionable Case Samba Transparent w. White Qi Compatible iPhone 16e Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16e

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685021008
Pris fra 133 krtil 169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass CARE by Fashionable Case Samba Transparent w. White Qi Compatible iPhone 16e Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16e og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass CARE by PanzerGlass - Etui - Transparent - iPhone 16e
133 kr
Til butik
PanzerGlass CARE by PanzerGlass - Etui - Transparent - iPhone 16e billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass® Moderigtigt etui Samba Transparent med hvid Qi-kompatibilitet - iPhone 16e, Beskyt din teknologi med stil, Opgrader din telefons udseende og beskyttelse med, Fashionable Case fra CARE by PanzerGlass®. Dette etui er designet til at, kombinere stil, sikkerhed og bæredygtighed, og er fremstillet af, 100 % genanvendt TPU, og har, forstærkede hjørner, for at beskytte mod hverdagens fald og ulykker. Den, silkebløde overflade, sikrer et behageligt og sikkert greb, hvilket gør det lige så praktisk, som det er stilfuldt. Med, Qi-kompatibilitet, forbinder etuiet problemfrit til alle dine trådløse opladningsenheder og sikrer, at din telefon forbliver opladet - uanset om du er hjemme eller på farten - samtidig med at du bevarer din personlige stil. VOV AT PLEJE, CARE er et, internationalt livsstils- og teknologimærke, , der er kendt for sit, legende, men ansvarlige design, . Inspireret af, mode, kunst og musik, blander CARE, materialer af høj kvalitet med bæredygtighed, , hvilket sikrer både beskyttelse og personligt udtryk. Fremstillet af 100 % genbrugsmaterialer, , hvilket reducerer miljøpåvirkningen. Designet til holdbarhed, , der hjælper med at forlænge din enheds levetid. Et stilfuldt og beskyttende tilbehør,, der beskytter din telefon uden at gå på kompromis med designet. Vis verden, at du tager ansvar - tør, at, passe på. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685021008
Varenr.: D22239
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Samba Case Transparent w. White Qi Compatible iPhone 17e | 16e
-26%139 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CARE by PanzerGlass Samba Case Transparent w. White Qi Compatible iPhone 17e | 16e billede

Produktinformation

Drop protection = Protects against crushing falls onto stone-hard pavements, unforgiving bathroom floors, and other device-smashing surfaces. Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. Recycled plastic = Made of 100% recycled plastic for a better tomorrow. MagSafe compatible = Works perfectly with MagSafe for hassle-free wireless charging. Military Grade Standard (MIL-STD-810H) = Tested with a drop height of 1.2 meters. Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. Longer lifespan = Extends the lifetime of your device, enabling you to enjoy it longer and give it to others when you no longer need it yourself. Full access to all functions = Protects your device while still providing easy access to all button controls.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: CRRFLCMG29845
EAN: 5715685021008
Varenr.: 3342817
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PanzerGlass CARE Samba Case - gennemsigtigt MagSafe-cover til iPhone 16e (hvid)
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass CARE Samba Case - gennemsigtigt MagSafe-cover til iPhone 16e (hvid) billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU) - hvid, gennemsigtig - for Apple iPhone 16eBeskyt din tech med stilGiv din mobil en opgradering i både look og beskyttelse. Fashionable Case fra CARE by PanzerGlass er designet til at levere på både stil, sikkerhed og bæredygtighed: Fremstillet af 100 % genanvendt TPU med forstærkede hjørner, der beskytter mod hverdagens små tab og ærgrelser. Den silkebløde overflade giver dig et sikkert og lækkert greb og gør coveret lige så funktionelt, som det er fashionabelt.Forbinder nemt og hurtigt til alle dine Qi-enheder – uden at gå på kompromis med dit personlige udtryk. Så din mobil altid er opladet og klar, anset om du er hjemme eller på farten.DARE TO CARECare er et internationalt livsstils- og techbrand, kendt for sit legende og ansvarlige design. Skabt af de bedste materialer og inspireret af de nyeste trends inden for mode, kunst og musik. Med CARE tager vi ansvar for mennesker og den verden, vi lever i. Vi understøtter bæredygtighed og dit personlige udtryk – og forlænger dine enheders holdbarhed. Opgrader din mobil til en stilsikker og godt beskyttet accessory. Vis verden, at du tager ansvar. Dare to care.GenereltBredde: 7.837 cmDybde: 1.21 cmFarve: Hvid, gennemsigtigHøjde: 15.403 cmMateriale: Termoplastisk polyuretan (TPU)Pakkedetaljer: FSC-kartonProduktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastikVægt: 49 gBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: Ridseresistentdropbeskyttelsestødresistentfummelbeskyttelse

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.09g
EAN: 5715685021008
Varenr.: 2093935
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass CARE by Fashionable Case Samba Transparent w. White Qi Compatible iPhone 16e Beskyttelsescover Transparent Apple iP
159 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Care - Iphone 16e - Cover - Gennemsigtigt
159,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE by Fashionable Case Samba Transparent w. White Qi Compatible iPhone 16e Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16e
168 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PanzerGlass CARE Samba Case - gennemsigtigt MagSafe-cover til iPhone 16e (hvid)
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE by Fashionable Case Samba Transparent w. White Qi Compatible iPhone 16e Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16e koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE by Fashionable Case Samba Transparent w. White Qi Compatible iPhone 16e Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16e koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK133 kr182 krKøb
2Proshop DK139 kr178 krKøb
3Boligcenter DK149 kr149 krKøb
4Ultrashop159 kr159 krKøb
5Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
6CompuMail DK168 kr168 krKøb
7Vivas DK169 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass CARE by Fashionable Case Samba Transparent w. White Qi Compatible iPhone 16e Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16e

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass CARE by Fashionable Case Samba Transparent w. White Qi Compatible iPhone 16e Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16e i 183 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for PanzerGlass CARE by Fashionable Case Samba Transparent w. White Qi Compatible iPhone 16e Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16e. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for PanzerGlass CARE by Fashionable Case Samba Transparent w. White Qi Compatible iPhone 16e Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16e de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026133 kr1 kr (1%)
21. maj 2026134 kr1 kr (1%)
16. maj 2026135 kr1 kr (1%)
2. maj 2026134 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026133 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026134 kr15,95 kr (11%)
27. mar. 2026149,95 kr9,05 kr (6%)
26. mar. 2026159 kr9,05 kr (6%)
10. mar. 2026149,95 kr10,95 kr (8%)
24. feb. 2026139 kr10,95 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret