Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone 17 Sort

PanzerglassMobiltelefon – coversEAN: 5715685027079
Pris fra 131 krtil 189 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone 17 Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Care Fashionable Case Samba Magsafe Iphone 17 Sort
-0%131 kr
Før 131,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panzerglass Care Fashionable Case Samba Magsafe Iphone 17 Sort billede

Produktinformation

MagSafe-kompatibel for pålidelig justering med opladere på iPhone 17 100 % genanvendt TPU, GRS-certificeret, understøtter mere bæredygtig brug af enheder Certificeret stødafvisende beskyttelse op til 2,4 m hjælper med at beskytte iPhone 17 Integreret bordstativ gør iPhone 17 til stabil håndfri brug Slank profil på 45 g med hævet kamerakant og teksturerede sider for bedre greb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Covers & etuier
Artikel nr.: CR68453
EAN: 5715685027079
Varenr.: 5020058694
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black w. MagSafe iPhone 17
-26%139 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black w. MagSafe iPhone 17 billede

Produktinformation

Beskyt din tech med stil Giv din mobil en opgradering i både look og beskyttelse. Fashionable Case fra CARE by PanzerGlass® er designet til at levere på både stil, sikkerhed og bæredygtighed: Fremstillet af 100 % genanvendt TPU med forstærkede hjørner, der beskytter mod hverdagens små tab og ærgrelser. Den silkebløde overflade giver dig et sikkert og lækkert greb og gør coveret lige så funktionelt, som det er fashionabelt. Forbinder nemt og hurtigt til alle dine MagSafe-enheder - uden at gå på kompromis med dit personlige udtryk. Så din mobil altid er opladet og klar, anset om du er hjemme eller på farten. DARE TO CARE Care er et internationalt livsstils- og techbrand, kendt for sit legende og ansvarlige design. Skabt af de bedste materialer og inspireret af de nyeste trends inden for mode, kunst og musik. Med CARE tager vi ansvar for mennesker og den verden, vi lever i. Vi understøtter bæredygtighed og dit personlige udtryk - og forlænger dine enheders holdbarhed. Opgrader din mobil til en stilsikker og godt beskyttet accessory. Vis verden, at du tager ansvar. Dare to care.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: CR68453
EAN: 5715685027079
Varenr.: 3390668
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone 17 Sort
139 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone 17 Sort billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Black Opdag den perfekte kombination af stil og beskyttelse med CARE by PanzerGlass Fashionable Case i Samba Black. Denne elegante cover er designet til at beskytte din smartphone mod dagligdags skader, samtidig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 5715685027079
Varenr.: 106394
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone 17 Sort
189 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass CARE iPhone 17 Samba Hardcase cover (sort)
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone 17 Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone 17 Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK131 kr217,25 krKøb
2Proshop DK139 kr178 krKøb
3Ultrashop139 kr139 krKøb
4CompuMail DK189 kr189 krKøb
5Komplett DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone 17 Sort

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone 17 Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone 17 Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for CARE by PanzerGlass Fashionable Case Samba Beskyttelsescover til iPhone 17 Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026131 kr13 kr (9%)
27. apr. 2026144 kr5 kr (4%)
24. apr. 2026139 kr5 kr (3%)
23. apr. 2026144 kr5 kr (4%)
14. apr. 2026139 kr8 kr (6%)
11. apr. 2026131 kr8 kr (6%)
10. apr. 2026139 kr8 kr (6%)
9. apr. 2026131 kr8 kr (6%)
8. apr. 2026139 kr5 kr (3%)
7. apr. 2026144 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret