Gå til hovedindhold

Canon PGI 72CO Chroma-optimisering 165 sider Blækbeholder 6411B001

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999902326
Pris fra 106 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Canon PGI 72CO Chroma-optimisering 165 sider Blækbeholder 6411B001 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI-72CO Chroma Optimiser Original
106 kr
Til butik
Canon PGI-72CO Chroma Optimiser Original billede

Produktinformation

Canon PGI-72CO Chroma Optimiser Original Canon Chroma Optimiser (PGI-72CO)

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon PIXMA PRO 10
EAN: 4960999902326
Varenr.: 6411B001
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-72 / 6411B001 Chroma Optimizer
107 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 72CO Chroma-optimisering 165 sider Blækbeholder 6411B001
124 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Chroma Optimizer Pgi-72co - Pro-10
144 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PGI 72CO Chroma-optimisering 165 sider Blækbeholder 6411B001
159 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-72 CO Chroma optimizer PGI-72CO Modsvarer: N/A
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI 72CO Chroma-optimisering 165 sider Blækbeholder 6411B001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI 72CO Chroma-optimisering 165 sider Blækbeholder 6411B001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk106 kr106 krKøb
2Proshop DK107 kr146 krKøb
3CompuMail DK124 kr124 krKøb
4Dustin DK144 kr230,25 krKøb
5Ultrashop159 kr159 krKøb
6InkClub DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PGI 72CO Chroma-optimisering 165 sider Blækbeholder 6411B001

PriceData har fulgt prisen på Canon PGI 72CO Chroma-optimisering 165 sider Blækbeholder 6411B001 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Canon PGI 72CO Chroma-optimisering 165 sider Blækbeholder 6411B001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Canon PGI 72CO Chroma-optimisering 165 sider Blækbeholder 6411B001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026106 kr4 kr (4%)
15. apr. 2026102 kr4 kr (4%)
1. apr. 2026106 kr4 kr (4%)
28. jan. 2026102 kr2 kr (2%)
27. jan. 2026104 kr1 kr (1%)
26. jan. 2026103 kr1 kr (1%)
25. jan. 2026104 kr1 kr (1%)
14. jan. 2026103 kr1 kr (1%)
9. jan. 2026102 kr4 kr (4%)
6. jan. 2026106 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret