Gå til hovedindhold

Canon PGI-35 Black - Sort - original - blækbeholder - for PIXMA iP100, iP100wb, iP110, TR150

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999391731
Pris fra 66 krtil 164,69 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 98,69 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Canon PGI-35 Black - Sort - original - blækbeholder - for PIXMA iP100, iP100wb, iP110, TR150 og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-35 / 1509B001 Black
66 kr
Til butik
Canon PGI-35 / 1509B001 Black billede

Produktinformation

Sort, original, blækbeholder, for PIXMA iP100, iP100wb, iP110, TR150

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 1509B001
EAN: 4960999391731
Varenr.: 2120057
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI-35BK Sort Blækpatron Original
70 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-35 Black - Sort - original - blækbeholder - for PIXMA iP100, iP100wb, iP110, TR150
72,96 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 35 Black Sort 191 sider Blækbeholder 1509B001
77 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PGI-35 sort - pigment, 191 sider
89 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 1509B001 PGI-35 Sort
-22%93 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Sort Pgi-35bk - Ip100
94 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PGI 35 Black Sort 191 sider Blækbeholder 1509B001
99 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-35 BK Blækpatron sort PGI-35BK Modsvarer: N/A
101 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Pgi-35 Sort
106,44 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PGI-35 sort - pigment, 191 sider
109 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron CanonPGI-35 sort
164,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI-35 Black - Sort - original - blækbeholder - for PIXMA iP100, iP100wb, iP110, TR150 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI-35 Black - Sort - original - blækbeholder - for PIXMA iP100, iP100wb, iP110, TR150 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK66 kr105 krKøb
2Tonerland.dk70 kr70 krKøb
3CS MEGASTORE DK72,96 kr111,96 krKøb
4CompuMail DK77 kr77 krKøb
5Boligcenter DK89 kr89 krKøb
6Teknikproffset DK93 kr142 krKøb
7Dustin DK94 kr180,25 krKøb
8Ultrashop99 kr99 krKøb
9InkClub DK101 kr101 krKøb
10Hertels Boresko106,44 kr106,44 krKøb
11Vivas DK109 kr178 krKøb
12RedOffice Konpap164,69 kr164,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PGI-35 Black - Sort - original - blækbeholder - for PIXMA iP100, iP100wb, iP110, TR150

PriceData har fulgt prisen på Canon PGI-35 Black - Sort - original - blækbeholder - for PIXMA iP100, iP100wb, iP110, TR150 i 148 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 70 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Canon PGI-35 Black - Sort - original - blækbeholder - for PIXMA iP100, iP100wb, iP110, TR150. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Canon PGI-35 Black - Sort - original - blækbeholder - for PIXMA iP100, iP100wb, iP110, TR150 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202666 kr1 kr (2%)
10. apr. 202665 kr1 kr (2%)
9. apr. 202666 kr1 kr (2%)
2. apr. 202665 kr5 kr (7%)
11. mar. 202670 kr3 kr (4%)
23. jan. 202667 kr3 kr (4%)
9. jan. 202670 kr4 kr (6%)
8. jan. 202666 kr1 kr (2%)
6. jan. 202665 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret