Gå til hovedindhold

Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 8714574679679
Pris fra 398 krtil 556 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 366 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 398 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PG-575XL/CL-576XL / 5437C006 High Value Pack
398 kr
Til butik
Canon PG-575XL/CL-576XL / 5437C006 High Value Pack billede

Produktinformation

2 pakker, Højtydende, sort, farve (cyan, magenta, gul), original, hængekasse, blækpatron/papirsæt, for PIXMA TR4750i, TR4751i, TR4755i, TS3550i, TS3551i

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 5437C006
EAN: 8714574679679
Varenr.: 3235430
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt
439 kr
Til butik
Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt billede

Produktinformation

Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack - 2 pakker - Højtydende - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron/papirsæt - for PIXMA TR4750i, TR4751i, TR4755i, TS3550i, TS3551i

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 5437C006
EAN: 8714574679679
Varenr.: 1001280674
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron/papirsæt Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack - sort + farve XL
-2%489 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blækpatron/papirsæt Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack - sort + farve XL billede

Produktinformation

Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack - 2 pakker - Højtydende - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron/papirsæt - for PIXMA TR4750i, TR4751i, TR4755i, TS3550i, TS3551iCanon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack er en omfattende løsning til dine printbehov, der kombinerer højtydende blækpatroner med førsteklasses fotopapir for at levere kvalitetsprint. Hver pakke indeholder to patroner med Canons patenterede FINE-teknologi (Full-Photolithography Inkjet Nozzle Engineering), som sikrer skarpe, levende print, der fanger alle detaljer. Med en arbejdscyklus på 400 sider for 15 ml-patronen og 300 sider for 12,6 ml-patronen giver disse højtydende muligheder langvarig brug, hvilket reducerer hyppigheden af udskiftninger. Inklusionen af 100 x 150 mm fotopapir giver mulighed for øjeblikkelig udskrivning af kvalitetsfotos, hvilket gør denne pakke ideel til både hjemme- og kontorbrug. Derudover er Canons engagement i bæredygtighed tydeligt i den miljøvenlige emballage, der er lavet af genbrugsmaterialer, hvilket gør PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack til et ansvarligt valg for miljøbevidste forbrugere.Patroner med højt udbyttePG-575XL/CL-576XL-patronerne er designet til effektivitet og produktivitet og giver et højt udbytte med en arbejdscyklus på 400 sider for 15 ml-patronen og 300 sider for 12,6 ml-patronen, hvilket sikrer langvarig ydelse og færre udskiftninger.Enestående printkvalitetVed hjælp af Canons FINE-teknologi (Full-Photolithography Inkjet Nozzle Engineering) leverer disse patroner skarpe, levende og klare print, så hvert dokument eller foto skiller sig ud med kvalitet.Miljøvenligt valgEmballagen til PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack er lavet af genbrugsmaterialer, hvilket afspejler Canons engagement i miljømæssig bæredygtighed og giver forbrugerne et miljøvenligt valg.Forbrugsartikler

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Fusere
Vægt: 0.33g
EAN: 8714574679679
Varenr.: 1812706
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron/papirsæt Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack - sort + farve XL
-2%509 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Multipack PG-575XL + CL-576XL + 50 ark fotopapir 5437C006 Modsvarer: N/A
-3%512 kr
Før 528 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Value Photo Pack 2x Pg-575xl/1x Cl-576xl + Papir Gp-501 50stk
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK398 kr437 krKøb
2CompuMail DK439 kr439 krKøb
3Boligcenter DK489 kr489 krKøb
4Vivas DK509 kr578 krKøb
5InkClub DK512 kr512 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb
7Dustin DK556 kr642,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt

PriceData har fulgt prisen på Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt i 178 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 412 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 380 kr.

Den nuværende pris på 398 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Canon PG-575XL/CL-576XL Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026398 kr32 kr (9%)
1. jun. 2026366 kr32 kr (8%)
31. maj 2026398 kr32 kr (9%)
29. maj 2026366 kr13 kr (3%)
3. maj 2026379 kr19 kr (5%)
1. maj 2026398 kr9 kr (2%)
27. apr. 2026407 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026406 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026407 kr5 kr (1%)
27. mar. 2026412 kr33 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret