Gå til hovedindhold

Canon PG 545 XL/CL-546XL Photo Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 8714574680040
Pris fra 474 krtil 665,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 191,5 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 463 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Canon PG 545 XL/CL-546XL Photo Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 474 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PG 545XL/CL-546XL / 8286B015 Multi Pack
474 kr
Til butik
Canon PG 545XL/CL-546XL / 8286B015 Multi Pack billede

Produktinformation

3 pakker, sort, farve (cyan, magenta, gul), original, blækpatron/papirsæt, for P/N: 0727C068, 727C076

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 8286B015
EAN: 8714574680040
Varenr.: 3214411
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PG 545 XL/CL-546XL Photo Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt
522 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatroner til Canon - PG-545XL/CL-546XL Photo Value Pack med fotopapir
-3%589 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blækpatroner til Canon - PG-545XL/CL-546XL Photo Value Pack med fotopapir billede

Produktinformation

Canon PG-545 XL/CL-546XL Photo Value Pack - 3 pakker - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - blækpatron/papirsæt - for P/N: 0727C068, 727C076Canon PG 545 XL/CL-546XL Photo Value Pack er en omfattende løsning, der er designet til at opfylde dine printbehov. Denne værdipakke indeholder originale blækpatroner og førsteklasses fotopapir, som sikrer, at du får kvalitetsprint hver gang. Blækpatronerne er designet til at give en større mængde udskrifter, hvilket reducerer hyppigheden af udskiftninger og sparer dig tid og penge. Det medfølgende fotopapir har en perfekt størrelse til udskrivning af fotografier, hvilket gør det ideelt til at indfange livets øjeblikke i fantastisk klarhed og farve. Uanset om du udskriver dokumenter eller fotos, er denne værdipakke designet til at levere ensartede kvalitetsresultater.Kapacitet med højt udbytteCanon PG 545 XL/CL-546XL Photo Value Pack er designet til effektivitet og produktivitet og indeholder blækpatroner med en betydelig blækkapacitet på 15 ml og 13 ml, hvilket sikrer en længere periode med uafbrudt print uden behov for hyppige udskiftninger.Alsidige printmedierSammen med blækpatronerne er der et førsteklasses udvalg af 100 x 150 mm fotopapir, der er skræddersyet til udskrivning af fotografier i høj kvalitet. Denne kombination forbedrer den samlede printoplevelse og giver mulighed for at skabe levende, varige minder.ForbrugsartiklerAntal inkluderet: 3 pakkerFarve: Sortfarve (cyanmagentagul)Forbrugsmaterialetype: Blækpatron/papirsætMed forbrugsartikler: 2 x blækpatron (sort) - 15 ml - Højtydende | 1 x blækpatron (gul/cyan/magenta) - 13 mlUdskriftsteknik: BlækprinterMedieMed medi...

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blækpatroner
Vægt: 0.39g
EAN: 8714574680040
Varenr.: 1811442
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatroner til Canon - PG-545XL/CL-546XL Photo Value Pack med fotopapir
-3%609 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PG 545 XL/CL-546XL Photo Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt
619 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Multipack 2x PG-545XL & CL-546XL + 50ark fotopapir 8286B015 Modsvarer: N/A
-3%665,5 kr
Før 686 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PG 545 XL/CL-546XL Photo Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PG 545 XL/CL-546XL Photo Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK474 kr513 krKøb
2CompuMail DK522 kr522 krKøb
3Boligcenter DK589 kr589 krKøb
4Vivas DK609 kr678 krKøb
5Ultrashop619 kr619 krKøb
6InkClub DK665,5 kr665,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PG 545 XL/CL-546XL Photo Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt

PriceData har fulgt prisen på Canon PG 545 XL/CL-546XL Photo Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt i 168 dage. Laveste pris i perioden er 436 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 474 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 462 kr.

Den nuværende pris på 474 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Canon PG 545 XL/CL-546XL Photo Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Canon PG 545 XL/CL-546XL Photo Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026474 kr11 kr (2%)
9. apr. 2026463 kr1 kr (0%)
19. feb. 2026462 kr11 kr (2%)
7. feb. 2026473 kr37 kr (8%)
19. jan. 2026436 kr26 kr (6%)
18. dec. 2025462 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret