Gå til hovedindhold

Blækpatron Canon PG-575XL sort - 15 ml, højtydende (400 sider)

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292192612
Pris fra 187 krtil 298,96 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 111,96 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 181 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Blækpatron Canon PG-575XL sort - 15 ml, højtydende (400 sider) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 187 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PG-575XL / 5437C001 High Black
187 kr
Til butik
Canon PG-575XL / 5437C001 High Black billede

Produktinformation

15 ml, Højtydende, sort, original, blækpatron, for PIXMA TR4750i, TR4751i, TS3550i, TS3551i

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 5437C001
EAN: 4549292192612
Varenr.: 3139493
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PG 575XL Sort 400 sider Blæk 5437C001
205 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Bläck 5437C001 PG-575 XL Svart
-32%223 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PG-575XL sort - 15 ml, højtydende (400 sider)
-46%229 kr
Før 424 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PG-575XL sort - 15 ml, højtydende (400 sider)
-44%249 kr
Før 444 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PG 575XL Sort 400 sider Blæk 5437C001
269 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Canon Blæk PG-575XL sort
-3%288,49 kr
Før 297,53 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PG-575XL Blækpatron sort PG-575XL Modsvarer: N/A
289 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Sort Pg-575xl
294 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Pg-575xl Sort, 400 Sider
298,96 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron Canon PG-575XL sort - 15 ml, højtydende (400 sider) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron Canon PG-575XL sort - 15 ml, højtydende (400 sider) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK187 kr226 krKøb
2CompuMail DK205 kr205 krKøb
3Teknikproffset DK223 kr272 krKøb
4Boligcenter DK229 kr229 krKøb
5Vivas DK249 kr318 krKøb
6Ultrashop269 kr269 krKøb
7RedOffice Konpap288,49 kr288,49 krKøb
8InkClub DK289 kr289 krKøb
9Dustin DK294 kr380,25 krKøb
10Hertels Boresko298,96 kr298,96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron Canon PG-575XL sort - 15 ml, højtydende (400 sider)

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron Canon PG-575XL sort - 15 ml, højtydende (400 sider) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 205 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 187 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Blækpatron Canon PG-575XL sort - 15 ml, højtydende (400 sider). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Blækpatron Canon PG-575XL sort - 15 ml, højtydende (400 sider) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026187 kr1 kr (1%)
8. maj 2026188 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026189 kr8 kr (4%)
28. apr. 2026181 kr15 kr (8%)
22. apr. 2026196 kr15 kr (8%)
17. apr. 2026181 kr4 kr (2%)
9. apr. 2026185 kr4 kr (2%)
27. mar. 2026189 kr4 kr (2%)
25. mar. 2026185 kr16 kr (8%)
17. mar. 2026201 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret