Gå til hovedindhold

Canon CL 576 Farve (cyan, magenta, gul) 100 sider Blæk 5442C001

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292192650
Pris fra 88 krtil 175 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon CL 576 Farve (cyan, magenta, gul) 100 sider Blæk 5442C001 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CL-576 / 5442C001 3-Color
88 kr
Til butik
Canon CL-576 / 5442C001 3-Color billede

Produktinformation

6.2 ml, farve (cyan, magenta, gul), original, blækpatron, for PIXMA TR4750i, TR4751i, TS3550i, TS3551i

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 5442C001
EAN: 4549292192650
Varenr.: 3139496
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CL 576 Farve (cyan, magenta, gul) 100 sider Blæk 5442C001
108 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Bläck 5442C001 PG-576 Färg
-28%128 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CL-576 farve 6,2 ml - til PIXMA
129 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CL 576 Farve (cyan, magenta, gul) 100 sider Blæk 5442C001
139 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Farve Cl-576
144 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CL-576 farve 6,2 ml - til PIXMA
149 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 576 Blækpatron 3-farve CL-576 Modsvarer: N/A
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CL 576 Farve (cyan, magenta, gul) 100 sider Blæk 5442C001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CL 576 Farve (cyan, magenta, gul) 100 sider Blæk 5442C001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK88 kr127 krKøb
2CompuMail DK108 kr108 krKøb
3Teknikproffset DK128 kr177 krKøb
4Boligcenter DK129 kr129 krKøb
5Ultrashop139 kr139 krKøb
6Dustin DK144 kr230,25 krKøb
7Vivas DK149 kr218 krKøb
8InkClub DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon CL 576 Farve (cyan, magenta, gul) 100 sider Blæk 5442C001

PriceData har fulgt prisen på Canon CL 576 Farve (cyan, magenta, gul) 100 sider Blæk 5442C001 i 163 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Canon CL 576 Farve (cyan, magenta, gul) 100 sider Blæk 5442C001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Canon CL 576 Farve (cyan, magenta, gul) 100 sider Blæk 5442C001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 202688 kr7 kr (7%)
17. feb. 202695 kr5 kr (6%)
24. jan. 202690 kr1 kr (1%)
23. jan. 202691 kr4 kr (4%)
24. dec. 202595 kr1 kr (1%)
23. dec. 202596 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret