Gå til hovedindhold

Canon CL 541XL Farve (cyan, magenta, gul) 400 sider Blæk 5226B001

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999782416
Pris fra 202 krtil 307,76 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 105,76 kr (34% besparelse)

Sammenlign priser på Canon CL 541XL Farve (cyan, magenta, gul) 400 sider Blæk 5226B001 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon Color Printerpatron HC (CL-541XL)
202 kr
Til butik
Canon Color Printerpatron HC (CL-541XL) billede

Produktinformation

Color Printerpatron HC (CL-541XL)

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Ny import
EAN: 4960999782416
Varenr.: 5226B001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CL 541XL Farve (cyan, magenta, gul) 400 sider Blæk 5226B001
215 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Canon Canon CL-541XL Blækpatron Flere farver
229 kr
Til butik
Canon Canon CL-541XL Blækpatron Flere farver billede

Produktinformation

Canon CL-541XL Blækpatron Flere farver er en original blækpatron med Chromalife100-blæk i cyan, magenta og gul – til dig, der ønsker ægte Canon-kvalitet i din Canon-printer. Med en kapacitet på 15 ml kan du printe dokumenter og billeder i farver. Blækpatronen er original og udviklet til Canon-printere. I pakken: 1x Canon CL-541XL Blækpatron Flere farver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blækpatroner
Artikel nr.: CL-541XL
EAN: 4960999782416
Varenr.: 18547
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 5226B001 CL-541XL Farve
-26%235 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CL-541XL farve - høj kapacitet, 15 ml
239 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CL-541XL farve - høj kapacitet, 15 ml
259 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon CL-541XL farve
262 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CL 541XL Farve (cyan, magenta, gul) 400 sider Blæk
269 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Color Cl-541xl - Mg4150/3250/2250/2150
-0%281 kr
Før 281,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Cl-541 XL Color
307,76 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CL 541XL Farve (cyan, magenta, gul) 400 sider Blæk 5226B001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CL 541XL Farve (cyan, magenta, gul) 400 sider Blæk 5226B001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk202 kr202 krKøb
2CompuMail DK215 kr215 krKøb
3Av-Cables DK229 kr229 krKøb
4Teknikproffset DK235 kr284 krKøb
5Boligcenter DK239 kr239 krKøb
6Vivas DK259 kr328 krKøb
7RedOffice Konpap262 kr262 krKøb
8Ultrashop269 kr269 krKøb
9Dustin DK281 kr367,25 krKøb
10Hertels Boresko307,76 kr307,76 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon CL 541XL Farve (cyan, magenta, gul) 400 sider Blæk 5226B001

PriceData har fulgt prisen på Canon CL 541XL Farve (cyan, magenta, gul) 400 sider Blæk 5226B001 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 202 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Canon CL 541XL Farve (cyan, magenta, gul) 400 sider Blæk 5226B001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Canon CL 541XL Farve (cyan, magenta, gul) 400 sider Blæk 5226B001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026202 kr13 kr (6%)
6. feb. 2026215 kr13 kr (6%)
30. jan. 2026202 kr3 kr (2%)
29. jan. 2026199 kr3 kr (1%)
20. jan. 2026202 kr1 kr (0%)
19. jan. 2026201 kr1 kr (0%)
23. dec. 2025202 kr3 kr (1%)
22. dec. 2025205 kr3 kr (1%)
10. dec. 2025202 kr3 kr (1%)
9. dec. 2025205 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret