Gå til hovedindhold

Canon CL 513 Farve (cyan, magenta, gul) 349 sider Blæk 2971B001

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999617022
Pris fra 176 krtil 331,44 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 155,44 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 171 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Canon CL 513 Farve (cyan, magenta, gul) 349 sider Blæk 2971B001 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 176 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CL-513 / 2971B001 3-Color
176 kr
Til butik
Canon CL-513 / 2971B001 3-Color billede

Produktinformation

13 ml, farve (cyan, magenta, gul), original, blækpatron, for PIXMA iP2700, MP230, MP237, MP252, MP272, MP280, MP282, MP495, MP499, MX360, MX410, MX420

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 2971B001
EAN: 4960999617022
Varenr.: 2115660
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CL 513 Farve Blækpatron Original
194 kr
Til butik
Canon CL 513 Farve Blækpatron Original billede

Produktinformation

Canon CL 513 Farve Blækpatron Original Canon Farve Blækpatron HC (CL-513) Oemnr. : 2971B001Antal SIder : 349 sider v. 5% dækning.Indhold : 13 ml.Farve : CMY farvepatron - Cyan, Magenta og YellowType: Original Canon CL-513 printerpatron

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon PIXMA iP2702
EAN: 4960999617022
Varenr.: 2971B001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CL 513 Farve (cyan, magenta, gul) 349 sider Blæk 2971B001
219 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Canon CL-513 Blækpatron Flere farver
229 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron farve Canon CL-513 - cyan/magenta/gul, 349 sider
249 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 2971B001 CL-513 Farve C/M/Y
-17%255 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron farve Canon CL-513 - cyan/magenta/gul, 349 sider
269 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CL 513 Farve (cyan, magenta, gul) 349 sider Blæk 2971B001
279 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Farve Cl-513
-0%281 kr
Før 281,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Cl-513 Color
311 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon CL-513 HC color
-6%331,44 kr
Før 354,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CL 513 Farve (cyan, magenta, gul) 349 sider Blæk 2971B001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CL 513 Farve (cyan, magenta, gul) 349 sider Blæk 2971B001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK176 kr215 krKøb
2Tonerland.dk194 kr194 krKøb
3CompuMail DK219 kr219 krKøb
4Av-Cables DK229 kr229 krKøb
5Boligcenter DK249 kr249 krKøb
6Teknikproffset DK255 kr304 krKøb
7Vivas DK269 kr338 krKøb
8Ultrashop279 kr279 krKøb
9Dustin DK281 kr367,25 krKøb
10Hertels Boresko311 kr311 krKøb
11RedOffice Konpap331,44 kr331,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon CL 513 Farve (cyan, magenta, gul) 349 sider Blæk 2971B001

PriceData har fulgt prisen på Canon CL 513 Farve (cyan, magenta, gul) 349 sider Blæk 2971B001 i 141 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 176 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Canon CL 513 Farve (cyan, magenta, gul) 349 sider Blæk 2971B001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Canon CL 513 Farve (cyan, magenta, gul) 349 sider Blæk 2971B001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026176 kr5 kr (3%)
26. apr. 2026171 kr20 kr (10%)
8. apr. 2026191 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026190 kr10 kr (6%)
5. mar. 2026180 kr11 kr (6%)
27. feb. 2026191 kr11 kr (6%)
28. jan. 2026180 kr11 kr (6%)
23. jan. 2026191 kr2 kr (1%)
22. jan. 2026193 kr2 kr (1%)
20. jan. 2026191 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret