Gå til hovedindhold

Canon Canon PGI-1500 XLY Blækpatron Gul PGI-1500XLY Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292003918
Pris fra 86 krtil 209 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PGI-1500 XLY Blækpatron Gul PGI-1500XLY Modsvarer: N/A og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 86 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-1500XL / 9195B001 High Yellow
86 kr
Til butik
Canon PGI-1500XL / 9195B001 High Yellow billede

Produktinformation

12 ml, Højtydende, gul, original, blækbeholder, for MAXIFY MB2050, MB2150, MB2155, MB2350, MB2750, MB2755

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 9195B001
EAN: 4549292003918
Varenr.: 2457689
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI-1500 XL Yellow Original
119 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 1500XL Y Gul 935 sider Blækbeholder 9195B001
129 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PGI-1500XL gul - 935 sider (høj kapacitet)
149 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-1500 XLY Blækpatron Gul PGI-1500XLY Modsvarer: N/A
155 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 9195B001 PGI-1500XL Gul
-21%157 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon PGI-1500XL Y
161 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PGI 1500XL Y Gul 935 sider Blækbeholder 9195B001
169 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Gul Pgi-1500xl Y
169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PGI-1500XL gul - 935 sider (høj kapacitet)
169 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Pgi-1500xl Y Yellow
170,78 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gul blækpatron – høj kapacitet, 780 sider
-13%209 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-1500 XLY Blækpatron Gul PGI-1500XLY Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-1500 XLY Blækpatron Gul PGI-1500XLY Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK86 kr125 krKøb
2Tonerland.dk119 kr119 krKøb
3CompuMail DK129 kr129 krKøb
4Boligcenter DK149 kr149 krKøb
5InkClub DK155 kr155 krKøb
6Teknikproffset DK157 kr206 krKøb
7RedOffice Konpap161 kr161 krKøb
8Ultrashop169 kr169 krKøb
9Dustin DK169 kr255,25 krKøb
10Vivas DK169 kr238 krKøb
11Hertels Boresko170,78 kr170,78 krKøb
12Estore DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PGI-1500 XLY Blækpatron Gul PGI-1500XLY Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PGI-1500 XLY Blækpatron Gul PGI-1500XLY Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 86 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Canon Canon PGI-1500 XLY Blækpatron Gul PGI-1500XLY Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Canon Canon PGI-1500 XLY Blækpatron Gul PGI-1500XLY Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202686 kr2 kr (2%)
22. apr. 202688 kr2 kr (2%)
10. apr. 202686 kr2 kr (2%)
27. mar. 202688 kr25 kr (22%)
3. mar. 2026113 kr3 kr (3%)
28. feb. 2026116 kr3 kr (3%)
20. feb. 2026113 kr3 kr (3%)
19. feb. 2026116 kr3 kr (3%)
6. feb. 2026113 kr25 kr (28%)
30. jan. 202688 kr12 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret