Gå til hovedindhold

Canon Canon PGI-1500 XLC Blækpatron Cyan PGI-1500XLC Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292003888
Pris fra 119 krtil 209 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 6. maj

Sammenlign priser på Canon Canon PGI-1500 XLC Blækpatron Cyan PGI-1500XLC Modsvarer: N/A og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI-1500 XL Cyan Original
119 kr
Til butik
Canon PGI-1500 XL Cyan Original billede

Produktinformation

Canon PGI-1500 XL Cyan Original Canon 1500XL Cyan Inkjet Cartridge XL (PGI-1500) Oemnr.: 9193B001Type: PGI 1500Antalsider: 935 v. 5% dækning.Antal ml.: 12Farve : Blå - Cyan

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon Maxify MB 2000 Serien
EAN: 4549292003888
Varenr.: 9193B001
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-1500XL / 9193B001 High Cyan
124 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 1500XL C Cyan 1020 sider Blækbeholder 9193B001
129 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PGI-1500XL Cyan - høj kapacitet (12 ml)
149 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-1500 XLC Blækpatron Cyan PGI-1500XLC Modsvarer: N/A
155 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 9193B001 PGI-1500XL Cyan
-21%157 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon PGI-1500XL C
161 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PGI 1500XL C Cyan 1020 sider Blækbeholder 9193B001
169 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Cyan Pgi-1500xl C
169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PGI-1500XL Cyan - høj kapacitet (12 ml)
169 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Pgi-1500xl C Cyan
170,78 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Cyan blækpatron – høj kapacitet, 780 sider
-13%209 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-1500 XLC Blækpatron Cyan PGI-1500XLC Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-1500 XLC Blækpatron Cyan PGI-1500XLC Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk119 kr119 krKøb
2Proshop DK124 kr163 krKøb
3CompuMail DK129 kr129 krKøb
4Boligcenter DK149 kr149 krKøb
5InkClub DK155 kr155 krKøb
6Teknikproffset DK157 kr206 krKøb
7RedOffice Konpap161 kr161 krKøb
8Ultrashop169 kr169 krKøb
9Dustin DK169 kr255,25 krKøb
10Vivas DK169 kr238 krKøb
11Hertels Boresko170,78 kr170,78 krKøb
12Estore DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PGI-1500 XLC Blækpatron Cyan PGI-1500XLC Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PGI-1500 XLC Blækpatron Cyan PGI-1500XLC Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 35% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Canon Canon PGI-1500 XLC Blækpatron Cyan PGI-1500XLC Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Canon Canon PGI-1500 XLC Blækpatron Cyan PGI-1500XLC Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026119 kr2 kr (2%)
7. maj 2026117 kr29 kr (33%)
6. maj 202688 kr29 kr (25%)
24. apr. 2026117 kr2 kr (2%)
9. apr. 2026119 kr2 kr (2%)
4. mar. 2026117 kr4 kr (4%)
20. feb. 2026113 kr3 kr (3%)
19. feb. 2026116 kr3 kr (3%)
4. feb. 2026113 kr6 kr (6%)
30. jan. 2026107 kr10 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret