Gå til hovedindhold

Canon Canon PGI-1500 Blækpatron Magenta PGI-1500M Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292004564
Pris fra 94 krtil 129 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Canon Canon PGI-1500 Blækpatron Magenta PGI-1500M Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI-1500 Magenta Printerpatron Original
94 kr
Til butik
Canon PGI-1500 Magenta Printerpatron Original billede

Produktinformation

Magenta Printerpatron (PGI-1500)

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Ny import offline
EAN: 4549292004564
Varenr.: 9230B001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 1500M Magenta 300 sider Blækbeholder 9230B001
100 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-1500 / 9230B001 Magenta
121 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-1500 Blækpatron Magenta PGI-1500M Modsvarer: N/A
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-1500 Blækpatron Magenta PGI-1500M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-1500 Blækpatron Magenta PGI-1500M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk94 kr94 krKøb
2CompuMail DK100 kr100 krKøb
3Proshop DK121 kr160 krKøb
4InkClub DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PGI-1500 Blækpatron Magenta PGI-1500M Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PGI-1500 Blækpatron Magenta PGI-1500M Modsvarer: N/A i 180 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Canon Canon PGI-1500 Blækpatron Magenta PGI-1500M Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Canon Canon PGI-1500 Blækpatron Magenta PGI-1500M Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 202694 kr2 kr (2%)
13. apr. 202692 kr1 kr (1%)
29. mar. 202693 kr1 kr (1%)
22. mar. 202694 kr2 kr (2%)
2. feb. 202692 kr2 kr (2%)
1. feb. 202694 kr2 kr (2%)
28. dec. 202592 kr2 kr (2%)
27. dec. 202594 kr2 kr (2%)
12. dec. 202592 kr1 kr (1%)
6. dec. 202593 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret