Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-030 Y Blækpatron Gul PFI-030Y Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292132953
Pris fra 399 krtil 565 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 387 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-030 Y Blækpatron Gul PFI-030Y Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-030 / 3492C001 Yellow
399 kr
Til butik
Canon PFI-030 / 3492C001 Yellow billede

Produktinformation

55 ml, gul, original, blækbeholder, for imagePROGRAF TA-20, TA-20 MFP L24ei, TA-30, TA-30 MFP L36ei, TM-240, TM-340

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 3492C001
EAN: 4549292132953
Varenr.: 2809486
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon Gul Printerpatron (PFI-030Y)
410 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 030Y Gul Blækbeholder 3492C001
424 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 3492C001 PFI-030 Gul
-22%477 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PFI-030Y gul 55 ml (original)
479 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Gul Pfi-030 Y 55ml
494 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PFI-030Y gul 55 ml (original)
499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 030Y Gul Blækbeholder 3492C001
519 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-030 Y Blækpatron Gul PFI-030Y Modsvarer: N/A
565 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-030 Y Blækpatron Gul PFI-030Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-030 Y Blækpatron Gul PFI-030Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK399 kr438 krKøb
2Tonerland.dk410 kr410 krKøb
3CompuMail DK424 kr424 krKøb
4Teknikproffset DK477 kr526 krKøb
5Boligcenter DK479 kr479 krKøb
6Dustin DK494 kr580,25 krKøb
7Vivas DK499 kr568 krKøb
8Ultrashop519 kr519 krKøb
9InkClub DK565 kr565 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-030 Y Blækpatron Gul PFI-030Y Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-030 Y Blækpatron Gul PFI-030Y Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 377 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 410 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 393 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Canon Canon PFI-030 Y Blækpatron Gul PFI-030Y Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Canon Canon PFI-030 Y Blækpatron Gul PFI-030Y Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026399 kr8 kr (2%)
18. apr. 2026391 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026388 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026387 kr10 kr (3%)
17. mar. 2026397 kr7 kr (2%)
10. mar. 2026390 kr2 kr (1%)
9. mar. 2026392 kr5 kr (1%)
8. mar. 2026387 kr5 kr (1%)
27. feb. 2026392 kr5 kr (1%)
20. feb. 2026397 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret