Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-030 C Blækpatron Cyan PFI-030C Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292132939
Pris fra 399 krtil 565 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 390 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-030 C Blækpatron Cyan PFI-030C Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-030 / 3490C001 Cyan
399 kr
Til butik
Canon PFI-030 / 3490C001 Cyan billede

Produktinformation

55 ml, cyan, original, blækbeholder, for imagePROGRAF TA-20, TA-20 MFP L24ei, TA-30, TA-30 MFP L36ei, TM-240, TM-340

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 3490C001
EAN: 4549292132939
Varenr.: 2809485
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon Cyan Printerpatron (PFI-030C)
410 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 030C Cyan Blækbeholder 3490C001
423 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 3490C001 PFI-030 Cyan
-22%477 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PFI-030C cyan 55 ml
479 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Cyan Pfi-030 C 55ml
494 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 030C Cyan Blækbeholder 3490C001
499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PFI-030C cyan 55 ml
499 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-030 C Blækpatron Cyan PFI-030C Modsvarer: N/A
565 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-030 C Blækpatron Cyan PFI-030C Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-030 C Blækpatron Cyan PFI-030C Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK399 kr438 krKøb
2Tonerland.dk410 kr410 krKøb
3CompuMail DK423 kr423 krKøb
4Teknikproffset DK477 kr526 krKøb
5Boligcenter DK479 kr479 krKøb
6Dustin DK494 kr580,25 krKøb
7Ultrashop499 kr499 krKøb
8Vivas DK499 kr568 krKøb
9InkClub DK565 kr565 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-030 C Blækpatron Cyan PFI-030C Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-030 C Blækpatron Cyan PFI-030C Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 377 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 410 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 391 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Canon Canon PFI-030 C Blækpatron Cyan PFI-030C Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Canon Canon PFI-030 C Blækpatron Cyan PFI-030C Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026399 kr8 kr (2%)
9. apr. 2026391 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026390 kr7 kr (2%)
17. mar. 2026397 kr7 kr (2%)
11. mar. 2026390 kr13 kr (3%)
19. feb. 2026377 kr13 kr (3%)
7. feb. 2026390 kr7 kr (2%)
5. feb. 2026383 kr7 kr (2%)
21. jan. 2026390 kr2 kr (1%)
8. jan. 2026392 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret