Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-030 M Blækpatron Magenta PFI-030M Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292132946
Pris fra 383 krtil 565 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 364 kr 8. maj

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-030 M Blækpatron Magenta PFI-030M Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 383 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-030 / 3491C001 Magenta
383 kr
Til butik
Canon PFI-030 / 3491C001 Magenta billede

Produktinformation

55 ml, magenta, original, blækbeholder, for imagePROGRAF TA-20, TA-20 MFP L24ei, TA-30, TA-30 MFP L36ei, TM-240, TM-340

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 3491C001
EAN: 4549292132946
Varenr.: 2809487
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 030M Magenta
405 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon Magenta Printerpatron (PFI-030M)
412 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PFI-030M magenta - 55 ml
-6%449 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 3491C001 PFI-030 Magenta
-25%456 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PFI-030M magenta - 55 ml
-6%469 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 030M Magenta
479 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Magenta Pfi-030 M 55m
494 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-030 M Blækpatron Magenta PFI-030M Modsvarer: N/A
565 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-030 M Blækpatron Magenta PFI-030M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-030 M Blækpatron Magenta PFI-030M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK383 kr422 krKøb
2CompuMail DK405 kr405 krKøb
3Tonerland.dk412 kr412 krKøb
4Boligcenter DK449 kr449 krKøb
5Teknikproffset DK456 kr505 krKøb
6Vivas DK469 kr538 krKøb
7Ultrashop479 kr479 krKøb
8Dustin DK494 kr580,25 krKøb
9InkClub DK565 kr565 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-030 M Blækpatron Magenta PFI-030M Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-030 M Blækpatron Magenta PFI-030M Modsvarer: N/A i 184 dage. Laveste pris i perioden er 364 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 412 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 385 kr.

Den nuværende pris på 383 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Canon Canon PFI-030 M Blækpatron Magenta PFI-030M Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Canon Canon PFI-030 M Blækpatron Magenta PFI-030M Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026383 kr1 kr (0%)
22. maj 2026382 kr18 kr (5%)
8. maj 2026364 kr2 kr (1%)
7. maj 2026366 kr4 kr (1%)
6. maj 2026370 kr2 kr (1%)
5. maj 2026372 kr2 kr (1%)
4. maj 2026374 kr2 kr (1%)
3. maj 2026376 kr2 kr (1%)
2. maj 2026378 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026380 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret