Gå til hovedindhold

Boligcenter Camping telt med tag Grøn 482 x 360 x 227 cm taft

BoligcenterTelteEAN: 8721158781390
Pris fra 1.399 krtil 1.500 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Camping telt med tag Grøn 482 x 360 x 227 cm taft og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Camping telt Grøn 482 x 360 x 227 cm Polyester
-25%1.399 kr
Før 1.864 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camping telt Grøn 482 x 360 x 227 cm Polyester billede

Produktinformation

Dette stilfulde campingtelt er et rummeligt sted for udendørs entusiaster, der gerne vil have lidt læ fra vejret. Det er designet med fokus på detaljerne og balancerer praktisk med et moderne udseende - perfekt til weekendkrigere og erfarne campister. Dets store størrelse giver masser af plads til familier eller grupper, så alle kan nyde naturen uden at føle sig presset. Den robuste ramme passer godt ind i omgivelserne og beskytter mod det værste vejr, så du kan slappe af i det fri. Slidstærk polyester opbygning Teltet er lavet af 100% polyester, anerkendt for sine fremragende vandafvisendete egenskaber. Dette holdbare materiale beskytter beboerne mod pludselige regnbyger og sikrer et tørt og komfortabelt ly under hele campingturen.Lynlåslukning for nem adgang Med en lynlåslukning giver dette telt mulighed for sikker og let ind- og udgang. Designet sikrer, at når du først er indenfor, føler du dig tryg og uforstyrret, og kan fokusere på afslapning og nyde naturens skønhed.Moderne designtrends Designet med glatte linjer og æstetik, skiller dette telt sig ud i enhver indstilling. Det blander sig ubesværet med det naturlige miljø, hvilket tilbyder et sted for tilflugtssted og stil midt i vildmarken.Omhyggeligt skræddersyet til camping Leveres med essentielle ting som en transporttaske og samlingsværktøjer, er opsætningen af dette telt enkel og hurtig. Det er udelukkende beregnet til udendørs brug, hvilket giver et ideelt fristed mod uforudsigeligt vejr under camping.Vedligeholdelsestips For at bevare dets levetid bør teltet skilles ad forsigtigt, især når det flyttes, for at undgå skader. Sørg for, at det er fri for støv og fugt før opbevaring, så det holder sig friskt til fremtidige udflugter. Farve: GrønMateriale: PolyesterSamlede dimensioner: 482 x 360 x 227 CM (L x B x H)Vægt: 11.8 kgvandafvisendete materialerSlidstærk...

Produktspecifikationer

Kategori: Telte
Vægt: 13.55g
EAN: 8721158781390
Varenr.: 1716325
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Camping telt Grøn 482 x 360 x 227 cm Polyester
-25%1.419 kr
Før 1.884 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camping telt Grøn 482 x 360 x 227 cm Polyester billede

Produktinformation

Dette stilfulde campingtelt er et rummeligt sted for udendørs entusiaster, der gerne vil have lidt læ fra vejret. Det er designet med fokus på detaljerne og balancerer praktisk med et moderne udseende - perfekt til weekendkrigere og erfarne campister. Dets store størrelse giver masser af plads til familier eller grupper, så alle kan nyde naturen uden at føle sig presset. Den robuste ramme passer godt ind i omgivelserne og beskytter mod det værste vejr, så du kan slappe af i det fri. Slidstærk polyester opbygning Teltet er lavet af 100% polyester, anerkendt for sine fremragende vandafvisendete egenskaber. Dette holdbare materiale beskytter beboerne mod pludselige regnbyger og sikrer et tørt og komfortabelt ly under hele campingturen.Lynlåslukning for nem adgang Med en lynlåslukning giver dette telt mulighed for sikker og let ind- og udgang. Designet sikrer, at når du først er indenfor, føler du dig tryg og uforstyrret, og kan fokusere på afslapning og nyde naturens skønhed.Moderne designtrends Designet med glatte linjer og æstetik, skiller dette telt sig ud i enhver indstilling. Det blander sig ubesværet med det naturlige miljø, hvilket tilbyder et sted for tilflugtssted og stil midt i vildmarken.Omhyggeligt skræddersyet til camping Leveres med essentielle ting som en transporttaske og samlingsværktøjer, er opsætningen af dette telt enkel og hurtig. Det er udelukkende beregnet til udendørs brug, hvilket giver et ideelt fristed mod uforudsigeligt vejr under camping.Vedligeholdelsestips For at bevare dets levetid bør teltet skilles ad forsigtigt, især når det flyttes, for at undgå skader. Sørg for, at det er fri for støv og fugt før opbevaring, så det holder sig friskt til fremtidige udflugter. Farve: GrønMateriale: PolyesterSamlede dimensioner: 482 x 360 x 227 CM (L x B x H)Vægt: 11.8 kgvandafvisendete materialerSlidstærkÅndbart designVejrbestandigmed bæreposeIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x Camping telt1 x BæreposeAntal varer: 1 Advarsel Hold alle flammer og varmekilder væk fra dette produktstof.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Telte
Størrelse: 482 x 360 x 227 cm
Vægt: 13.55g
EAN: 8721158781390
Varenr.: 1716325
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Camping telt Grøn 482 x 360 x 227 cm Polyester
-25%1.419 kr
Før 1.884 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camping telt Grøn 482 x 360 x 227 cm Polyester billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Telte
Størrelse: 482 x 360 x 227 cm
Vægt: 13.55g
EAN: 8721158781390
Varenr.: 1716325
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Camping telt med tag Grøn 482 x 360 x 227 cm taft
1.498,1 kr
Til butik
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Camping telt med tag Grøn 482 x 360 x 227 cm taft
1.500 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camping telt med tag Grøn 482 x 360 x 227 cm taft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camping telt med tag Grøn 482 x 360 x 227 cm taft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.399 kr1.399 krKøb
2Livera DK1.419 kr1.488 krKøb
3Vivas DK1.419 kr1.488 krKøb
4Streetshoppen1.498,1 kr1.498,1 krKøb
5DesignShoppen1.500 kr1.500 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camping telt med tag Grøn 482 x 360 x 227 cm taft

PriceData har fulgt prisen på Camping telt med tag Grøn 482 x 360 x 227 cm taft i 126 dage. Laveste pris i perioden er 1.327 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.377 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Camping telt med tag Grøn 482 x 360 x 227 cm taft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Camping telt med tag Grøn 482 x 360 x 227 cm taft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.399 kr10 kr (1%)
16. feb. 20261.389 kr3 kr (0%)
14. feb. 20261.386 kr3 kr (0%)
13. feb. 20261.389 kr13 kr (1%)
7. feb. 20261.376 kr13 kr (1%)
4. feb. 20261.389 kr35 kr (3%)
3. feb. 20261.354 kr35 kr (3%)
2. feb. 20261.389 kr62 kr (5%)
1. feb. 20261.327 kr62 kr (4%)
29. jan. 20261.389 kr24 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret