Gå til hovedindhold

Boligcenter Camping telt med tag Grøn 320 x 275 x 190 cm taft

BoligcenterTelteEAN: 8721158781123
Pris fra 949 krtil 1.025 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Camping telt med tag Grøn 320 x 275 x 190 cm taft og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Camping telt Grøn 320 x 275 x 190 cm Polyester
-27%949 kr
Før 1.304 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camping telt Grøn 320 x 275 x 190 cm Polyester billede

Produktinformation

Dette vandafvisende Camping Telt er epitomet af moderne design kombineret med funktionalitet og holdbarhed, perfekt til ivrige udendørs entusiaster. Det er lavet til dem, der elsker naturen, men ønsker en smule komfort og beskyttelse. Dette telt modstår forskellige vejrforhold og sikrer en eventyrlig nat under stjernerne. Den slanke og effektive struktur tilpasser sig store terræn og forskellige miljøer, samtidig med at det giver rigeligt beskyttelse, hvilket gør det til en vital udstyr for campingelskere. Holdbar og Vejrbestandig: Konstrueret med høj kvalitets polyester materiale med en specialiseret PU-belægning, forbliver dette telt vandafvisende. Dets robuste stålramme sørger for, at det kan modstå stærke vinde og ugunstige forhold. Uanset om du står overfor regn eller solskin, forbliver campister trygge og tørre, så de kan fortsætte deres udforskninger i naturen.Åndbar Komfort Design: Teltet har et åndbart design, der har åbninger og et net system, som holder luftstrømmen stabil og beskytter mod insekter. Denne ventilationsmetode forhindrer kondens inde i teltet, som forbedrer komforten hele natten og skaber en frisk morgenstemning til mindeværdige camping eventyr.Praktisk Lynlås Lukning: Udstyret med en sikker lynlås lukning, giver teltet let adgang ud og ind, samtidig med at det beskytter mod eksterne elementer. Campister kan nemt lynlåse teltet for privatliv og sikre deres ejendele indeni. Lukningens brugervenlighed tilføjer til enkelheden og praktiskheden i at opsætte lejr.Omfattende Pakke: Teltet inkluderer ikke kun den primære læhegn, men også en praktisk bære taske for problemfri transport. Det sikrer, at du er forberedt til hver rejse, idet pakken flot pakker alt, hvad du behøver til en spontant udendørs eventyr, hvilket tilføjer til campingoplevelsen.Lav Vedligeholdelse: For at bevare kvaliteten og levetiden er det vigtigt at følge enkle plejeinstruktioner, herunder o...

Produktspecifikationer

Kategori: Telte
Vægt: 8.33g
EAN: 8721158781123
Varenr.: 1716322
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Camping telt Grøn 320 x 275 x 190 cm Polyester
-27%969 kr
Før 1.324 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camping telt Grøn 320 x 275 x 190 cm Polyester billede

Produktinformation

Dette vandafvisende Camping Telt er epitomet af moderne design kombineret med funktionalitet og holdbarhed, perfekt til ivrige udendørs entusiaster. Det er lavet til dem, der elsker naturen, men ønsker en smule komfort og beskyttelse. Dette telt modstår forskellige vejrforhold og sikrer en eventyrlig nat under stjernerne. Den slanke og effektive struktur tilpasser sig store terræn og forskellige miljøer, samtidig med at det giver rigeligt beskyttelse, hvilket gør det til en vital udstyr for campingelskere. Holdbar og Vejrbestandig: Konstrueret med høj kvalitets polyester materiale med en specialiseret PU-belægning, forbliver dette telt vandafvisende. Dets robuste stålramme sørger for, at det kan modstå stærke vinde og ugunstige forhold. Uanset om du står overfor regn eller solskin, forbliver campister trygge og tørre, så de kan fortsætte deres udforskninger i naturen.Åndbar Komfort Design: Teltet har et åndbart design, der har åbninger og et net system, som holder luftstrømmen stabil og beskytter mod insekter. Denne ventilationsmetode forhindrer kondens inde i teltet, som forbedrer komforten hele natten og skaber en frisk morgenstemning til mindeværdige camping eventyr.Praktisk Lynlås Lukning: Udstyret med en sikker lynlås lukning, giver teltet let adgang ud og ind, samtidig med at det beskytter mod eksterne elementer. Campister kan nemt lynlåse teltet for privatliv og sikre deres ejendele indeni. Lukningens brugervenlighed tilføjer til enkelheden og praktiskheden i at opsætte lejr.Omfattende Pakke: Teltet inkluderer ikke kun den primære læhegn, men også en praktisk bære taske for problemfri transport. Det sikrer, at du er forberedt til hver rejse, idet pakken flot pakker alt, hvad du behøver til en spontant udendørs eventyr, hvilket tilføjer til campingoplevelsen.Lav Vedligeholdelse: For at bevare kvaliteten og levetiden er det vigtigt at følge enkle plejeinstruktioner, herunder omhyggelig afmontering for at undgå skader og korrekt opbevaring i den medfølgende bære taske. Disse trin, sammen med rutinemæssige tjek, holder teltet i topform, klar til hver udflugt. Farve: GrønMateriale: PolyesterSamlede dimensioner: 320 x 275 x 190 CM (L x B x H)Vægt: 7.3 kgvandafvisendete materialerSlidstærkÅndbart designVejrbestandigmed bæreposeIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x Camping telt1 x BæreposeAntal varer: 1 Advarsel Hold alle flammer og varmekilder væk fra dette produktstof.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Telte
Størrelse: 320 x 275 x 190 cm
Vægt: 8.33g
EAN: 8721158781123
Varenr.: 1716322
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Camping telt Grøn 320 x 275 x 190 cm Polyester
-27%969 kr
Før 1.324 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camping telt Grøn 320 x 275 x 190 cm Polyester billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Telte
Størrelse: 320 x 275 x 190 cm
Vægt: 8.33g
EAN: 8721158781123
Varenr.: 1716322
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Camping telt med tag Grøn 320 x 275 x 190 cm taft
1.018,14 kr
Til butik
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Camping telt med tag Grøn 320 x 275 x 190 cm taft
1.025 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camping telt med tag Grøn 320 x 275 x 190 cm taft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camping telt med tag Grøn 320 x 275 x 190 cm taft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK949 kr949 krKøb
2Livera DK969 kr1.038 krKøb
3Vivas DK969 kr1.038 krKøb
4Streetshoppen1.018,14 kr1.018,14 krKøb
5DesignShoppen1.025 kr1.025 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camping telt med tag Grøn 320 x 275 x 190 cm taft

PriceData har fulgt prisen på Camping telt med tag Grøn 320 x 275 x 190 cm taft i 126 dage. Laveste pris i perioden er 933 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.009 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 967 kr.

Den nuværende pris på 949 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Camping telt med tag Grøn 320 x 275 x 190 cm taft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Camping telt med tag Grøn 320 x 275 x 190 cm taft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026949 kr60 kr (6%)
5. maj 20261.009 kr30 kr (3%)
15. feb. 2026979 kr5 kr (1%)
14. feb. 2026974 kr
13. feb. 2026974,16 kr7,16 kr (1%)
7. feb. 2026967 kr12 kr (1%)
6. feb. 2026979 kr18 kr (2%)
4. feb. 2026961 kr28 kr (3%)
3. feb. 2026933 kr46 kr (5%)
2. feb. 2026979 kr46 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret