Gå til hovedindhold

Boligcenter Camping telt med tag Grøn 223 x 163 x 130 cm taft

BoligcenterTelteEAN: 8721158781420
Pris fra 629 krtil 654,62 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 25,62 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 622 kr 26. maj

Sammenlign priser på Camping telt med tag Grøn 223 x 163 x 130 cm taft og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 629 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Camping telt Grøn 223 x 163 x 130 cm Polyester
-20%629 kr
Før 787 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camping telt Grøn 223 x 163 x 130 cm Polyester billede

Produktinformation

Dette campingtelt har et moderne design, der passer perfekt til udendørs entusiaster. Lavet af slidstærkt polyester kombineret med robust stål, er dette telt et symbol på modstandsdygtighed og funktionalitet, velegnet til enhver campingtur. Uanset om du sætter op ved søen eller inde i skoven, gør dets elegante design, at det glider ubesværet ind i enhver naturlig indstilling og tilbyder komfort og beskyttelse, hvor end du går. Vejrsikret design Teltet er lavet af vandafvisende polyester, så du forbliver tør uanset vejret. Dets vejrresistente konstruktion fungerer som et skjold mod regn, hvilket gør det til et vigtigt udstyr til camping under usikre forhold. Kombinationen med en robust stålramme lover pålidelig stabilitet gennem dine eventyr.Åndbart layout Med et åndbart design fremmer teltet overlegen luftstrøm og forhindrer tæthed, selv på varme dage. Det giver et luftigt og forfriskende miljø, der forbedrer campingoplevelsen ved at bringe frisk luft ind og optimere komforten, mens man hviler eller socialiserer inde.Omfattende anvendelighed Udstyret med en sikker lynlås åbning giver teltet hurtig og enkel adgang. Lynlåsens mekanik lover pålidelighed under alle campingaktiviteter og sikrer hurtig tætning under pludselige regnbyger og let anvendelse for campister i alle aldre.Praktiske opbevaringsmuligheder Teltpakken inkluderer en praktisk bæretaske, der forenkler opbevaring og transport. Uanset om du er på vej til en campingplads eller pakker det væk til et andet eventyr, bidrager dette til den ubesværede pakke- og bæreordning, der øger dets samlede funktionalitet og effektivitet.Robust materialekomposition Lavet af en blanding af polyester og stål, repræsenterer teltet en holdbar sammensætning, som er designet til at modstå hård brug og udendørs elementer. Denne robuste sammensætning garanterer, at teltet forbliver en trofast følgesvend gennem mange camping sæsoner.

Produktspecifikationer

Kategori: Telte
Vægt: 4.9g
EAN: 8721158781420
Varenr.: 1716328
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Camping telt med tag Grøn 223 x 163 x 130 cm taft
630 kr
Til butik
Camping telt med tag Grøn 223 x 163 x 130 cm taft billede

Produktinformation

Dette campingtelt er til dem, der vil have et troværdigt ly til deres sommerudflugter. Med et moderne, enkelt design og masser af funktioner passer det ind i mange forskellige udendørs omgivelser, lige fra din egen have til roligere søbredder. Det er som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Telte
EAN: 8721158781420
Varenr.: 10006907289929
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Camping telt Grøn 223 x 163 x 130 cm Polyester
-19%650 kr
Før 807 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camping telt Grøn 223 x 163 x 130 cm Polyester billede

Produktinformation

Dette campingtelt har et moderne design, der passer perfekt til udendørs entusiaster. Lavet af slidstærkt polyester kombineret med robust stål, er dette telt et symbol på modstandsdygtighed og funktionalitet, velegnet til enhver campingtur. Uanset om du sætter op ved søen eller inde i skoven, gør dets elegante design, at det glider ubesværet ind i enhver naturlig indstilling og tilbyder komfort og beskyttelse, hvor end du går. Vejrsikret design Teltet er lavet af vandafvisende polyester, så du forbliver tør uanset vejret. Dets vejrresistente konstruktion fungerer som et skjold mod regn, hvilket gør det til et vigtigt udstyr til camping under usikre forhold. Kombinationen med en robust stålramme lover pålidelig stabilitet gennem dine eventyr.Åndbart layout Med et åndbart design fremmer teltet overlegen luftstrøm og forhindrer tæthed, selv på varme dage. Det giver et luftigt og forfriskende miljø, der forbedrer campingoplevelsen ved at bringe frisk luft ind og optimere komforten, mens man hviler eller socialiserer inde.Omfattende anvendelighed Udstyret med en sikker lynlås åbning giver teltet hurtig og enkel adgang. Lynlåsens mekanik lover pålidelighed under alle campingaktiviteter og sikrer hurtig tætning under pludselige regnbyger og let anvendelse for campister i alle aldre.Praktiske opbevaringsmuligheder Teltpakken inkluderer en praktisk bæretaske, der forenkler opbevaring og transport. Uanset om du er på vej til en campingplads eller pakker det væk til et andet eventyr, bidrager dette til den ubesværede pakke- og bæreordning, der øger dets samlede funktionalitet og effektivitet.Robust materialekomposition Lavet af en blanding af polyester og stål, repræsenterer teltet en holdbar sammensætning, som er designet til at modstå hård brug og udendørs elementer. Denne robuste sammensætning garanterer, at teltet forbliver en trofast følgesvend gennem mange camping sæsoner. Farve: GrønMateriale: PolyesterSamlede dimensioner: 223 x 163 x 130 CM (L x B x H)Vægt: 4.3 kgvandafvisendete materialerSlidstærkÅndbart designVejrbestandigmed bæreposeIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x Camping telt1 x BæreposeAntal varer: 1 Advarsel Hold alle flammer og varmekilder væk fra dette produktstof.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Telte
Størrelse: 223 x 163 x 130 cm
Vægt: 4.9g
EAN: 8721158781420
Varenr.: 1716328
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Camping telt Grøn 223 x 163 x 130 cm Polyester
-19%650 kr
Før 807 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Camping telt med tag Grøn 223 x 163 x 130 cm taft
654,62 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camping telt med tag Grøn 223 x 163 x 130 cm taft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camping telt med tag Grøn 223 x 163 x 130 cm taft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK629 kr629 krKøb
2DesignShoppen630 kr630 krKøb
3Livera DK650 kr719 krKøb
4Vivas DK650 kr719 krKøb
5Streetshoppen654,62 kr654,62 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camping telt med tag Grøn 223 x 163 x 130 cm taft

PriceData har fulgt prisen på Camping telt med tag Grøn 223 x 163 x 130 cm taft i 126 dage. Laveste pris i perioden er 570 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 607 kr.

Den nuværende pris på 629 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Camping telt med tag Grøn 223 x 163 x 130 cm taft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Camping telt med tag Grøn 223 x 163 x 130 cm taft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026629 kr7 kr (1%)
26. maj 2026622 kr7 kr (1%)
25. maj 2026629 kr7 kr (1%)
20. maj 2026622 kr7 kr (1%)
19. maj 2026629 kr7 kr (1%)
17. maj 2026622 kr7 kr (1%)
5. maj 2026629 kr10 kr (2%)
18. feb. 2026619 kr1 kr (0%)
16. feb. 2026618 kr
15. feb. 2026617,87 kr22,87 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret