Gå til hovedindhold

Ideal Standard Børma Ceraflex håndvaskarmatur med push-open bundventil, 1 grebs, krom

Ideal StandardSanitetEAN: 3800861062578
Pris fra 489 krtil 645 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 458 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Børma Ceraflex håndvaskarmatur med push-open bundventil, 1 grebs, krom og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 489 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma ceraflex håndvaskarmatur med push open bundventil krom
489 kr
Til butik
Børma ceraflex håndvaskarmatur med push open bundventil krom billede

Produktinformation

Børma Ceraflex håndvaskarmatur med push open bundventil krom

Produktspecifikationer

Mærke: Børma
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: F1757AA
EAN: 3800861062578
Varenr.: 2896429
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom
499 kr
Til butik
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur - kvalitet til hjemmetIdeal Standard & Ideal Standard tilbyder traditionsrige armaturer hvor høj kvalitet og et smukt design er i fokus og brusearmaturet fra serien Ceraflex er ingen undtagelse. Serien Ceraflex er t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 3800861062578
Varenr.: 701406304
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom
505 kr
Til butik
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Ideal Standard Ceraflex serie til køkken og bad er enkel og sparom og så er den enormt pålidelig takket være en forbedret og slankere kartouche i hjertet af armaturerne, der samtidig med at være vand- og energibesparende også holder længere end industris...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 3800861062578
Varenr.: 701406304
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex - Håndvaskarmatur med push open bundventil
518 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Børma Ceraflex håndvaskarmatur med push-open bundventil, 1 grebs, krom
562,85 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ceraflex Håndvaskarmatur M/Push Open Bv
591,49 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ceraflex håndvaskarmatur m/push open bv
610 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom
615 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex hndvaskarmatur, push-open bundventil, krom
640 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ideal Standard Ceraflex, Håndvaskarmatur med push open bundventil
645 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Ceraflex håndvaskarmatur med push-open bundventil, 1 grebs, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Ceraflex håndvaskarmatur med push-open bundventil, 1 grebs, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK489 kr528 krKøb
2CompletVVS499 kr499 krKøb
3LavprisVVS505 kr505 krKøb
4CS MEGASTORE DK518 kr557 krKøb
5EL-GROSSISTEN562,85 kr562,85 krKøb
6Billigelogvvs.dk591,49 kr591,49 krKøb
7MaintainIt610 kr610 krKøb
8BilligVVS DK615 kr615 krKøb
9WATTOO.DK640 kr640 krKøb
10vvsfittings.dk645 kr645 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Børma Ceraflex håndvaskarmatur med push-open bundventil, 1 grebs, krom

PriceData har fulgt prisen på Børma Ceraflex håndvaskarmatur med push-open bundventil, 1 grebs, krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 458 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 505 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 483 kr.

Den nuværende pris på 489 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Børma Ceraflex håndvaskarmatur med push-open bundventil, 1 grebs, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Børma Ceraflex håndvaskarmatur med push-open bundventil, 1 grebs, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026489 kr31 kr (7%)
3. apr. 2026458 kr31 kr (6%)
1. apr. 2026489 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026490 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026491 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026492 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026493 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026494 kr11 kr (2%)
12. mar. 2026505 kr16 kr (3%)
3. mar. 2026489 kr24 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret