Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Ceraflex Vægarmatur med svingtud 160 mm med forskruning/rosetter. Krom

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861055921
Pris fra 765 krtil 875,1 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 110,1 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 692 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard Ceraflex Vægarmatur med svingtud 160 mm med forskruning/rosetter. Krom og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 765 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex vgarmatur m/tud 160 mm, krom
765 kr
Til butik
Ideal Standard Ceraflex vgarmatur m/tud 160 mm, krom billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Hndvaskarmaturer
EAN: 3800861055921
Varenr.: 726919104
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex køkkenarmatur, krom
765 kr
Til butik
Ideal Standard Ceraflex køkkenarmatur, krom billede

Produktinformation

Vægarmatur i flot design Dette et-grebs armatur er bygget i de flotteste og mest rene linjer. Det kommer i et flot kromt design, hvilket gør det uundværligt at benytte sig af. Vandhanen har en vandbesparende teknologi kaldet CLICK, som med et mekanisk s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Køkkenvaske
Farve: chrome
EAN: 3800861055921
Varenr.: 726919104
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndvaskarmatu Ceraflex væg tud 160 krom
797 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex Vægarmatur med svingtud 160 mm med forskruning/rosetter. Krom
808 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex køkkenarmatur, krom
809 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex køkkenarmatur, krom
869 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ceraflex Vægarmatur m/tud 160 mm krom
875,1 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceraflex Vægarmatur med svingtud 160 mm med forskruning/rosetter. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceraflex Vægarmatur med svingtud 160 mm med forskruning/rosetter. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK765 kr765 krKøb
2LavprisVVS765 kr765 krKøb
3CS MEGASTORE DK797 kr836 krKøb
4Elvvs.dk808 kr808 krKøb
5CompletVVS809 kr809 krKøb
6BilligVVS DK869 kr869 krKøb
7EL-GROSSISTEN875,1 kr875,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Ceraflex Vægarmatur med svingtud 160 mm med forskruning/rosetter. Krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Ceraflex Vægarmatur med svingtud 160 mm med forskruning/rosetter. Krom i 183 dage. Laveste pris i perioden er 662 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 736 kr.

Den nuværende pris på 765 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Ideal Standard Ceraflex Vægarmatur med svingtud 160 mm med forskruning/rosetter. Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Ideal Standard Ceraflex Vægarmatur med svingtud 160 mm med forskruning/rosetter. Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026765 kr4 kr (1%)
13. maj 2026769 kr4 kr (1%)
8. maj 2026765 kr4 kr (1%)
5. maj 2026769 kr15 kr (2%)
3. maj 2026754 kr62 kr (9%)
18. apr. 2026692 kr54 kr (7%)
17. apr. 2026746 kr54 kr (8%)
3. apr. 2026692 kr62 kr (8%)
24. mar. 2026754 kr15 kr (2%)
23. mar. 2026769 kr15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret