Gå til hovedindhold

Ideal Standard Ceraflex - Bluestart Håndvaskarmatur med push open bundventil

Ideal StandardSanitetEAN: 3800861062608
Pris fra 566 krtil 724,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 158,75 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 548 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard Ceraflex - Bluestart Håndvaskarmatur med push open bundventil og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 566 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma Ceraflex BlueStart håndvaskarmatur med bundventil, krom
566 kr
Til butik
Børma Ceraflex BlueStart håndvaskarmatur med bundventil, krom billede

Produktinformation

- krom - 1-grebs - med push bundventil - keramisk kartouche - BlueStart® - 100% koldt vand ved midterstillet greb - kan temperaturbegrænses - 24 mm spareluftblander 5 l/min. - 110 mm tudfremspring - tilgange: flexslanger G3/8"

Produktspecifikationer

Mærke: Børma
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: F1760AA
EAN: 3800861062608
Varenr.: 2896427
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom
589 kr
Til butik
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur - kvalitet til hjemmet Ideal Standard & Ideal Standard tilbyder traditionsrige armaturer hvor høj kvalitet og et smukt design er i fokus og brusearmaturet fra serien Ceraflex er ingen undtagelse. Serien Ceraflex er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 3800861062608
Varenr.: 701407304
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom
589 kr
Til butik
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Ideal Standard Ceraflex serie til køkken og bad er enkel og sparsom og så er den enormt pålidelig takket være en forbedret og slankere kartouche i hjertet af armaturerne, der samtidig med at være vand- og energibesparende også holder længere end industri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 3800861062608
Varenr.: 701407304
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex - Bluestart Håndvaskarmatur med push open bundventil
590 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Børms Ceraflex Bluestart håndvaskarmatur med push bundventil, krom
645,69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraflex håndvaskarmatur, krom
689 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ceraflex bluestart hv armatur push open
700 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ceraflex Bluestart Hv Armatur Push Open
702,49 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ideal Standard Ceraflex, Bluestart Håndvaskarmatur med push open bundventil
716,25 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
BØRMA CERAFLEX BLUESTART HÅNDVASKARMATUR PUSH BUNDVENTIL KROM
724,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceraflex - Bluestart Håndvaskarmatur med push open bundventil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceraflex - Bluestart Håndvaskarmatur med push open bundventil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK566 kr605 krKøb
2CompletVVS589 kr589 krKøb
3LavprisVVS589 kr589 krKøb
4CS MEGASTORE DK590 kr629 krKøb
5EL-GROSSISTEN645,69 kr645,69 krKøb
6BilligVVS DK689 kr689 krKøb
7MaintainIt700 kr700 krKøb
8Billigelogvvs.dk702,49 kr702,49 krKøb
9vvsfittings.dk716,25 kr716,25 krKøb
10VVS.dk724,75 kr724,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Ceraflex - Bluestart Håndvaskarmatur med push open bundventil

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Ceraflex - Bluestart Håndvaskarmatur med push open bundventil i 182 dage. Laveste pris i perioden er 526 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 604 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 573 kr.

Den nuværende pris på 566 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Ideal Standard Ceraflex - Bluestart Håndvaskarmatur med push open bundventil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Ideal Standard Ceraflex - Bluestart Håndvaskarmatur med push open bundventil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026566 kr18 kr (3%)
18. apr. 2026548 kr18 kr (3%)
17. apr. 2026566 kr18 kr (3%)
3. apr. 2026548 kr18 kr (3%)
31. mar. 2026566 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026567 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026568 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026569 kr3 kr (1%)
28. feb. 2026566 kr24 kr (4%)
21. feb. 2026590 kr21 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret