Gå til hovedindhold

Brother P-Touch PT-E560BTVP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (2,4 cm) - 180 dpi - op til 30 mm/sek. - USB 3.0, Bluetooth 5.0 - skærer - spejltryk, Full & Half Cut Function, printforhåndsvisning - sort og orange

BrotherElektronikBluetooth forbindelseProfessionel mærkningEAN: 4977766833981

Brother P-Touch PT-E560BTVP termisk transfer etiketprinter med integreret Bluetooth. Perfekt til professionel mærkning med 24mm tape og 180 dpi. Læs mere

Pris fra 1.414 krtil 2.454,7 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.040,7 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.347 kr 14. maj

Sammenlign priser på Brother P-Touch PT-E560BTVP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (2,4 cm) - 180 dpi - op til 30 mm/sek. - USB 3.0, Bluetooth 5.0 - skærer - spejltryk, Full & Half Cut Function, printforhåndsvisning - sort og orange og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1414 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother P-Touch PT-E560BTVP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (2,4 cm) - 180 dpi - op til 30 mm/sek. - USB 3.0, Bluetooth 5.0 - skærer - spejltryk, Full & Half Cut Function, printforhåndsvisning - sort og orange
1.414 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother P-Touch PT-E560BTVP - 180 dpi - 30 mm/sec - USB 3.0 & Bluetooth 5.0
1.414 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother P-Touch PT-E560BTVP Termisk overførsel
1.465 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother P-touch Pt-e560btvp + 2 Bånd + Bæretaske
1.599 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother PT-E560BTVP Pro-tarrat-printersæt
1.726 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother P-Touch PT-E560BTVP Termisk overførsel
1.799 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother PT-E560BTVP labelprinter
1.971,95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LABEL PRINTER PT-E560BTVPQL1
2.454,7 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother P-Touch PT-E560BTVP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (2,4 cm) - 180 dpi - op til 30 mm/sek. - USB 3.0, Bluetooth 5.0 - skærer - spejltryk, Full & Half Cut Function, printforhåndsvisning - sort og orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother P-Touch PT-E560BTVP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (2,4 cm) - 180 dpi - op til 30 mm/sek. - USB 3.0, Bluetooth 5.0 - skærer - spejltryk, Full & Half Cut Function, printforhåndsvisning - sort og orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.414 kr1.414 krKøb
2Proshop DK1.414 kr1.414 krKøb
3CompuMail DK1.465 kr1.465 krKøb
4Dustin DK1.599 kr1.685,25 krKøb
5Teknikproffset DK1.726 kr1.785 krKøb
6Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb
7RedOffice Konpap1.971,95 kr1.971,95 krKøb
8EL-GROSSISTEN2.454,7 kr2.454,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother P-Touch PT-E560BTVP

Brother

Brother P-Touch PT-E560BTVP termisk transfer etiketprinter med integreret Bluetooth. Perfekt til professionel mærkning med 24mm tape og 180 dpi.

• etiketprinter
• labelprinter
• brother printer
• termisk printer
• bluetooth printer
• professionel printer
• Professionel mærkning
• Bluetooth forbindelse

Beskrivelse

Brother P-Touch PT-E560BTVP er en avanceret termisk transfer etiketprinter designet til professionelle mærkningsopgaver. Med integreret Bluetooth 5.0 kan du printe direkte fra smartphone, tablet eller PC uden kabler. Den støtter 24mm tapebredde og leverer skarpe udprint med 180 dpi opløsning ved hastigheder op til 30 mm/sek. Det store baggrundsbelyste LCD-display gør den nem at betjene, mens den indbyggede skærer sikrer præcise afskæringer. Printeren leveres i en praktisk transportkuffert med 2 TZe-tapes inkluderet. Ideel til professionel brug inden for el-installation, VVS, industri og kontor, hvor holdbare og præcise etiketter er afgørende for organisation og sikkerhed.

Specifikationer

vægt:Ca. 800 gram
batteri:Genopladeligt lithium-ion
display:LCD baggrundsbelyst
garanti:2 år
skærer:Automatisk skærer
teknologi:Termisk transfer
inkluderet:Transportkuffert, 2x TZe-tape, USB-kabel
opløsning:180 x 180 dpi
dimensioner:Kompakt handheld design
forbindelse:USB 3.0, Bluetooth 5.0
printbredde:24 mm
printhastighed:Op til 30 mm/sek

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan printeren bruges trådløst?

Ja, PT-E560BTVP har integreret Bluetooth 5.0 og kan printe fra smartphone, tablet eller PC uden kabler.

Hvor brede etiketter kan den printe?

Printeren kan håndtere TZe-tape op til 24mm bredde og leverer professionel kvalitet med 180 dpi opløsning.

Er den velegnet til udendørs brug?

Ja, med TZe-tape producerer den holdbare etiketter der er modstandsdygtige over for vejr, kemikalier og slid.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother P-Touch PT-E560BTVP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (2,4 cm) - 180 dpi - op til 30 mm/sek. - USB 3.0, Bluetooth 5.0 - skærer - spejltryk, Full & Half Cut Function, printforhåndsvisning - sort og orange

PriceData har fulgt prisen på Brother P-Touch PT-E560BTVP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (2,4 cm) - 180 dpi - op til 30 mm/sek. - USB 3.0, Bluetooth 5.0 - skærer - spejltryk, Full & Half Cut Function, printforhåndsvisning - sort og orange i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.347 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 1.825 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.469 kr.

Den nuværende pris på 1.414 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Brother P-Touch PT-E560BTVP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (2,4 cm) - 180 dpi - op til 30 mm/sek. - USB 3.0, Bluetooth 5.0 - skærer - spejltryk, Full & Half Cut Function, printforhåndsvisning - sort og orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Brother P-Touch PT-E560BTVP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (2,4 cm) - 180 dpi - op til 30 mm/sek. - USB 3.0, Bluetooth 5.0 - skærer - spejltryk, Full & Half Cut Function, printforhåndsvisning - sort og orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.414 kr11 kr (1%)
16. maj 20261.403 kr34 kr (2%)
15. maj 20261.369 kr22 kr (2%)
14. maj 20261.347 kr56 kr (4%)
12. maj 20261.403 kr56 kr (4%)
10. maj 20261.347 kr30 kr (2%)
8. maj 20261.377 kr61 kr (4%)
7. maj 20261.438 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.439 kr2 kr (0%)
5. maj 20261.441 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret