Gå til hovedindhold

Brother Labelmaskine brother pt-e110vp 3,5-12mm

BrotherElektronik200 symboler inkluderetProfessionel mærkningEAN: 4977766774895

Brother PT-E110VP er en professionel labelprinter til elektriker og håndværkere. Laver holdbare labels op til 12mm bredde med 200 indbyggede symboler. Læs mere

Pris fra 379 krtil 629 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 330 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Brother Labelmaskine brother pt-e110vp 3,5-12mm og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Labelprinter PT-E110VP til 3,5-12MM tape
379 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother Labelmaskine brother pt-e110vp 3,5-12mm
390 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother PT-E110VP labelprinter - inkl. kuffert
398 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother P-touch Pt-e110vp
499 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
PT-E110VP handheld labelling machine
515,63 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LABELPRINTER PT-E110VP TIL 3,5-12MM TAPE
554,43 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother - Labelprinter - Pt-e110vp
567,19 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Labelprinter Pt-E110Vp Til 3,5-12Mm Tape
582,26 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Labelprinter pt-e110vp til 3,5-12mm tape
601,25 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Labelmaskine BROTHER PT-E110VP
613,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother PT-E110VP Handheld
629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Labelmaskine brother pt-e110vp 3,5-12mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Labelmaskine brother pt-e110vp 3,5-12mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK379 kr379 krKøb
2Proshop DK390 kr429 krKøb
3CS MEGASTORE DK398 kr437 krKøb
4Dustin DK499 kr585,25 krKøb
5Officely.dk515,63 kr515,63 krKøb
6EL-GROSSISTEN554,43 kr554,43 krKøb
7Hertels Boresko567,19 kr567,19 krKøb
8Billigelogvvs.dk582,26 kr582,26 krKøb
9MaintainIt601,25 kr601,25 krKøb
10RedOffice Konpap613,95 kr613,95 krKøb
11Ultrashop629 kr629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother PT-E110VP Labelprinter

Brother

Brother PT-E110VP er en professionel labelprinter til elektriker og håndværkere. Laver holdbare labels op til 12mm bredde med 200 indbyggede symboler.

• labelprinter
• brother printer
• mærkemaskine
• etiketprinter
• professionel printer
• elektriker værktøj
• Professionel mærkning
• 200 symboler inkluderet

Beskrivelse

Brother PT-E110VP er en professionel labelprinter designet specielt til elektrikere og andre håndværkere. Med mulighed for at skabe holdbare labels op til 12mm i bredden, gør denne maskine labelopgaver hurtige og nemme. Printeren kommer med 200 indbyggede symboler inklusive elektriker, AV og Datacom symboler. Den har indbygget kniv for præcis afklipning og leveres komplet med AC adapter, tape i fuld længde og en praktisk transportkuffert. PT-E110VP er det uundværlige værktøj for professionel mærkning og organisation på arbejdspladsen.

Specifikationer

inkluderet:AC adapter, tape, kuffert
målgruppe:Elektrikere, håndværkere
model_nummer:PTE110VPZW1
symbol_typer:Elektriker, AV, Datacom
antal_symboler:200
indbygget_kniv:Ja
min_tape_bredde:3,5mm
maks_tape_bredde:12mm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke tape bredder kan printeren bruge?

Brother PT-E110VP kan bruge tape fra 3,5mm til 12mm i bredde, hvilket giver fleksibilitet til forskellige mærkningsopgaver.

Hvad er inkluderet i købet?

Du får printeren, AC adapter, tape i fuld længde og en praktisk transportkuffert til opbevaring og transport.

Er den egnet til professionelt brug?

Ja, PT-E110VP er designet specielt til elektrikere og håndværkere med 200 professionelle symboler og holdbare labels.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Labelmaskine brother pt-e110vp 3,5-12mm

PriceData har fulgt prisen på Brother Labelmaskine brother pt-e110vp 3,5-12mm i 168 dage. Laveste pris i perioden er 318 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 342 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Brother Labelmaskine brother pt-e110vp 3,5-12mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Brother Labelmaskine brother pt-e110vp 3,5-12mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026379 kr11 kr (3%)
26. maj 2026390 kr11 kr (3%)
23. maj 2026379 kr11 kr (3%)
22. maj 2026390 kr11 kr (3%)
20. maj 2026379 kr30 kr (9%)
29. apr. 2026349 kr11 kr (3%)
28. apr. 2026338 kr11 kr (3%)
27. apr. 2026349 kr19 kr (6%)
26. apr. 2026330 kr19 kr (5%)
25. apr. 2026349 kr18 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret