Gå til hovedindhold

Brother PT-D460BTVP labelprinter - inkl. kuffert, AC-adapter & USB-kabel

BrotherElektronikEAN: 4977766823616
Pris fra 525 krtil 934,38 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 409,38 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 414 kr 8. maj

Sammenlign priser på Brother PT-D460BTVP labelprinter - inkl. kuffert, AC-adapter & USB-kabel og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 525 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother P-Touch PT-D460BTVP Desktop Label Printer
525 kr
Til butik
Brother P-Touch PT-D460BTVP Desktop Label Printer billede

Produktinformation

Skrivebords-etiketprinter med termisk transfer monokrom udskrift, 180 dpi opløsning, op til 30 mm/s udskriftshastighed, USB 2.0 og Bluetooth 5.0-tilslutning samt integreret skærer. Brother P-Touch er en kompakt erhvervsetiketmaskine til laminerede TZe-tape, der tilbyder omfattende stregkodeunderstøttelse og et QWERTY-tastatur med to-linjers display for enkel etiketfremstilling. Udskriftsteknologi: Termisk transfer monokrom Maks. tapebredde: 18 mm (maks. udskriftbredde 15.8 mm) Opløsning: 180 dpi Tilslutning: USB 2.0 og Bluetooth 5.0 Display kompatibel med P-touch Editor og Brother iPrint & Label til PC og mobil etiketdesign og hjælper med at strømline kontor-, lager- og detailmærkning.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labelprinter
Artikel nr.: PTD460BTVPZW1
EAN: 4977766823616
Varenr.: 3117573
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother PT-D460BTVP labelprinter - inkl. kuffert, AC-adapter & USB-kabel
535 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother P-touch Pt-d460btvp Usb/bluetooth With Carry Case & Ac-adapter
624 kr
Til butik
Brother P-touch Pt-d460btvp Usb/bluetooth With Carry Case & Ac-adapter billede

Produktinformation

Stort grafisk display til forhåndsvisning af etiketter før udskrivning Design og udskriv etiketter fra din PC eller smartphone Hurtige udskrifthastigheder på op til 30 mm/s Kassette, netadapter, bæretaske og USB-kabel medfølger Gem op til 70 etiketter for hurtig genudskrivning Udskriver 3.5, 6, 9, 12, 18 mm-etiketter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Etiketteprintere
Artikel nr.: PTD460BTVPZW1
EAN: 4977766823616
Varenr.: 5011311023
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother P-Touch PT-D460BTVP Termisk overførsel
689 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother PT-D460BTVP labelprinter
895 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Labelprinter Pt-d460btvp
895,94 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Labelmaskine Brother PT-D460BTVP
934,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother PT-D460BTVP labelprinter - inkl. kuffert, AC-adapter & USB-kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother PT-D460BTVP labelprinter - inkl. kuffert, AC-adapter & USB-kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK525 kr564 krKøb
2CS MEGASTORE DK535 kr574 krKøb
3Dustin DK624 kr710,25 krKøb
4Ultrashop689 kr689 krKøb
5Tonerland.dk895 kr895 krKøb
6Hertels Boresko895,94 kr895,94 krKøb
7RedOffice Konpap934,38 kr934,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother PT-D460BTVP labelprinter - inkl. kuffert, AC-adapter & USB-kabel

PriceData har fulgt prisen på Brother PT-D460BTVP labelprinter - inkl. kuffert, AC-adapter & USB-kabel i 173 dage. Laveste pris i perioden er 414 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 643 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 586 kr.

Den nuværende pris på 525 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Brother PT-D460BTVP labelprinter - inkl. kuffert, AC-adapter & USB-kabel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Brother PT-D460BTVP labelprinter - inkl. kuffert, AC-adapter & USB-kabel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026525 kr8 kr (2%)
14. maj 2026517 kr2 kr (0%)
12. maj 2026515 kr101 kr (24%)
8. maj 2026414 kr101 kr (20%)
7. maj 2026515 kr12 kr (2%)
1. maj 2026527 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026528 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026525 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026524 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026525 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret