Gå til hovedindhold

Brother TZe 135 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r)

BrotherElektronikEAN: 4977766684903
Pris fra 45,4 krtil 181,91 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 136,51 kr (75% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother TZe 135 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45.4 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape Brother 12 mm x 8 m
-80%45,4 kr
Før 231,28 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Prægetape Brother 12 mm x 8 m billede

Produktinformation

Med en original TZe Brother tape får du klare, skarpe og letlæselige labels, der holder. Denne laminerede tape er lige god til hjemmet, kontoret og arbejdspladsen. Den kan bruges til at identificere indholdet af alt fra foldere og hylder til USB-nøgler og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Tape til Labelprintere
EAN: 4977766684903
Varenr.: S-21931
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother TZE135 tape / 12 mm. / Hvid tekst / Klar Tape
116 kr
Til butik
Brother TZE135 tape / 12 mm. / Hvid tekst / Klar Tape billede

Produktinformation

Brother TZE135 tape / 12 mm. / Hvid tekst / Klar Tape TZE tape nummer : TZe135 Tape bredde : 12 mm.Tape længde : 8 m. Tape farve : KlarTekst farve: HVid Producent : Original BrotherProdukt varenavn : TZe135 - Replaces TZ135

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother PT 200
EAN: 4977766684903
Varenr.: TZE135
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TZe 135 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r)
122 kr
Til butik
Brother TZe 135 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) billede

Produktinformation

Brother TZE-135. Etiket, farve: Hvid på transparent, Båndtype: TZe, Produktfarve: Grå. Båndbredde: 1,2 cm, Båndlængde: 8 m, Bredde: 19 mm. Pallens bruttohøjde: 16,5 cm, Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 60 stk, Lag pr. palle: 6 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TZE135
EAN: 4977766684903
Varenr.: 987689622
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe-135 labeltape - hvid på klar 12mm x 8m
137 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Tze135 12mm Hvid/klar
155,94 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Tape TZE-135 12mm Vit på Transparent
-8%156 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother TZe 135 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r)
159 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape 12mm Tze-135 Hvid/gennemsigtig
-0%161 kr
Før 161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Brother TZe tape 12mmx8m white/clear
181,91 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe 135 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe 135 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap45,4 kr45,4 krKøb
2Tonerland.dk116 kr116 krKøb
3CompuMail DK122 kr122 krKøb
4CS MEGASTORE DK137 kr176 krKøb
5Hertels Boresko155,94 kr155,94 krKøb
6Teknikproffset DK156 kr205 krKøb
7Ultrashop159 kr159 krKøb
8Dustin DK161 kr247,25 krKøb
9Officely.dk181,91 kr181,91 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TZe 135 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r)

PriceData har fulgt prisen på Brother TZe 135 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 45,4 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 45,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Brother TZe 135 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Brother TZe 135 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202645,4 kr70,6 kr (61%)
15. maj 2026116 kr70,6 kr (156%)
13. maj 202645,4 kr70,6 kr (61%)
12. maj 2026116 kr70,6 kr (156%)
10. maj 202645,4 kr70,6 kr (61%)
28. mar. 2026116 kr2 kr (2%)
27. mar. 2026114 kr2 kr (2%)
25. mar. 2026116 kr2 kr (2%)
23. mar. 2026114 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026113 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret