Gå til hovedindhold

Brother QL-820NWBc - Etiketprinter - to-farvet (monokrom) - direkte termisk - Rulle (6,2 cm) - 300 x 600 dpi - op til 110 etiketter/min. - USB 2.0, Bluetooth 5.2, Wi-Fi(n), LAN - skærer - blank sort, hvid

BrotherElektronikEAN: 4977766826969
Pris fra 1.254 krtil 1.873,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 619,75 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.041 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Brother QL-820NWBc - Etiketprinter - to-farvet (monokrom) - direkte termisk - Rulle (6,2 cm) - 300 x 600 dpi - op til 110 etiketter/min. - USB 2.0, Bluetooth 5.2, Wi-Fi(n), LAN - skærer - blank sort, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1254 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother QL-820NWBc - Etiketprinter - to-farvet (monokrom) - direkte termisk - Rulle (6,2 cm) - 300 x 600 dpi - op til 110 etiketter/min. - USB 2.0, Bluetooth 5.2, Wi-Fi(n), LAN - skærer - blank sort, hvid
1.254 kr
Til butik
Brother QL-820NWBc - Etiketprinter - to-farvet (monokrom) - direkte termisk - Rulle (6,2 cm) - 300 x 600 dpi - op til 110 etiketter/min. - USB 2.0, Bluetooth 5.2, Wi-Fi(n), LAN - skærer - blank sort, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labelprintere
Farve: 1
Artikel nr.: QL820NWBCZW1
EAN: 4977766826969
Varenr.: 9251997
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother QL-820NWBc - Two-colour - 62 mm - Wi-Fi & Bluetooth
1.355 kr
Til butik
Brother QL-820NWBc - Two-colour - 62 mm - Wi-Fi & Bluetooth billede

Produktinformation

Etiketprinter tilbyder direkte termisk tofarvet udskrift, hurtig output op til 110 etiketter/min og fleksibel kablet og trådløs tilslutning. Designet til kontor- og forsendelsesopgaver kombinerer QL-820NWBc tofarvet direkte termisk udskrift med automatisk skærer og AirPrint-understøttelse for nem mobilprint. Printertype: Direkte termisk tofarvet Maks. mediebredde: 62 mm Udskrivningshastighed: Op til 110 etiketter/min (176 mm/s) Opløsning: 300 x 600 dpi Tilslutning: USB 2.0, Bluetooth 5.2, Wi‑Fi(n), LAN Skærer: Indbygget automatisk skærer AirPrint: Ja Understøtter fortløbende og skæreetiketter, inkluderer Auto Power Off og har et kompakt design for nem opsætning og daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labelprinter
Artikel nr.: QL820NWBCZW1
EAN: 4977766826969
Varenr.: 3126905
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother P-touch Ql-820nwbc
-0%1.586 kr
Før 1.586,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brother P-touch Ql-820nwbc billede

Produktinformation

Højhastigheds direkte termisk udskrivning med 176 mm/s accelererer etiketworkflows 300 x 600 dpi output giver klare stregkoder og skarpe adresselabels Ethernet, WiFi Direct og Bluetooth forenkler netværks- og mobiludskrivning Autocutter og tofarvet udskrivning øger læsbarheden og sikrer stabil gennemstrømning Bagbelyst LCD og taktile knapper gør det muligt for medarbejdere hurtigt at foretage ændringer på stedet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Etiketteprintere
Artikel nr.: QL820NWBCZW1
EAN: 4977766826969
Varenr.: 5011315361
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Brother Etiketprinter QL820NWBC
1.795 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother Labelprinter QL-820NWBc
1.873,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother QL-820NWBc - Etiketprinter - to-farvet (monokrom) - direkte termisk - Rulle (6,2 cm) - 300 x 600 dpi - op til 110 etiketter/min. - USB 2.0, Bluetooth 5.2, Wi-Fi(n), LAN - skærer - blank sort, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother QL-820NWBc - Etiketprinter - to-farvet (monokrom) - direkte termisk - Rulle (6,2 cm) - 300 x 600 dpi - op til 110 etiketter/min. - USB 2.0, Bluetooth 5.2, Wi-Fi(n), LAN - skærer - blank sort, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.254 kr1.254 krKøb
2Proshop DK1.355 kr1.355 krKøb
3Dustin DK1.586 kr1.672,25 krKøb
4Komplett DK1.795 kr1.795 krKøb
5RedOffice Konpap1.873,75 kr1.873,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother QL-820NWBc - Etiketprinter - to-farvet (monokrom) - direkte termisk - Rulle (6,2 cm) - 300 x 600 dpi - op til 110 etiketter/min. - USB 2.0, Bluetooth 5.2, Wi-Fi(n), LAN - skærer - blank sort, hvid

PriceData har fulgt prisen på Brother QL-820NWBc - Etiketprinter - to-farvet (monokrom) - direkte termisk - Rulle (6,2 cm) - 300 x 600 dpi - op til 110 etiketter/min. - USB 2.0, Bluetooth 5.2, Wi-Fi(n), LAN - skærer - blank sort, hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.041 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 1.353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.209 kr.

Den nuværende pris på 1.254 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Brother QL-820NWBc - Etiketprinter - to-farvet (monokrom) - direkte termisk - Rulle (6,2 cm) - 300 x 600 dpi - op til 110 etiketter/min. - USB 2.0, Bluetooth 5.2, Wi-Fi(n), LAN - skærer - blank sort, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Brother QL-820NWBc - Etiketprinter - to-farvet (monokrom) - direkte termisk - Rulle (6,2 cm) - 300 x 600 dpi - op til 110 etiketter/min. - USB 2.0, Bluetooth 5.2, Wi-Fi(n), LAN - skærer - blank sort, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.254 kr99 kr (7%)
27. maj 20261.353 kr153 kr (13%)
1. maj 20261.200 kr4 kr (0%)
30. apr. 20261.204 kr26 kr (2%)
29. apr. 20261.230 kr48 kr (4%)
28. apr. 20261.278 kr48 kr (4%)
27. apr. 20261.230 kr48 kr (4%)
26. apr. 20261.278 kr48 kr (4%)
22. apr. 20261.230 kr87 kr (8%)
10. apr. 20261.143 kr173 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret