Gå til hovedindhold

Brother HL-L9430CDN Color Laser - Duplex | A4/Legal | 2400 x 600 dpi | Gigabit LAN - Farve - Laser

Pris fra 4.674 krtil 6.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.745 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.999 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Brother HL-L9430CDN Color Laser - Duplex | A4/Legal | 2400 x 600 dpi | Gigabit LAN - Farve - Laser og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4674 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother professionel farvelaserprinter HL-L9430CDN
4.674 kr
Til butik
Brother professionel farvelaserprinter HL-L9430CDN billede

Produktinformation

Brother professionel farvelaserprinter HL-L9430CDN Farve, Laser, Wi-Fi, Maksimal ISO A-serie papirstørrelse A4

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: HLL9430CDNRE1
EAN: 4977766813969
Varenr.: 1000784411
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother HL-L9430CDN Color Laser - Duplex | A4/Legal | 2400 x 600 dpi | Gigabit LAN - Farve - Laser
4.821 kr
Til butik
Brother HL-L9430CDN Color Laser - Duplex | A4/Legal | 2400 x 600 dpi | Gigabit LAN - Farve - Laser billede

Produktinformation

Brother HL-L9430CDN Color Laser til travle kontorer, der har brug for hurtige og ensartede udskrifter i A4/Legal med automatisk duplexudskrivning. Designet til delte arbejdsgrupper og kombinerer skarp udskrivning i 2400 x 600 dpi med solid papirhåndtering og fleksibel tilslutning til pålidelig daglig dokumentproduktion. Udskrivningsteknologi: Farvelaser Udskrivningshastighed: op til 40 spm (mono) / op til 40 spm (farve) Udskriftsopløsning: 2400 x 600 dpi Automatisk duplex: Ja Papirformat: A4/Legal Inputkapacitet: 620 ark Tilslutning: USB 2.0, Gigabit LAN, USB-vært, NFC Velegnet til teams, der udskriver ofte, med hurtige udskrifter og indbygget duplex, der reducerer manuelt arbejde. Brede tilslutningsmuligheder gør den nem at integrere i eksisterende opsætninger, mens den store inputkapacitet hjælper med at holde afbrydelser på et minimum.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printer
Artikel nr.: HLL9430CDNRE1
EAN: 4977766813969
Varenr.: 3115430
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Hl-l9430cdn A4
5.124 kr
Til butik
Brother Hl-l9430cdn A4 billede

Produktinformation

Udskriv op til 40 sider pr. minut 2-sidet udskrift, op til 28 sider pr. minut 8,76 cm LCD-berøringsskærm i farver 1 GB intern hukommelse 520 arks papirmagasin, der kan udvides til 2600 Medfølgende tonere til 9.000 sider (BK) og 6.500 sider (CMY)*

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Farvelaser
Artikel nr.: HLL9430CDNRE1
EAN: 4977766813969
Varenr.: 5011310768
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
HL-L9430CDN Colour laser printer
5.307,81 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter farve A4 - Brother HL-L9430CDN, 2400 × 600 dpi
-21%6.399 kr
Før 8.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter farve A4 - Brother HL-L9430CDN, 2400 × 600 dpi
-21%6.419 kr
Før 8.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HL-L9430CDN Color Laser - Duplex | A4/Legal | 2400 x 600 dpi | Gigabit LAN - Farve - Laser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HL-L9430CDN Color Laser - Duplex | A4/Legal | 2400 x 600 dpi | Gigabit LAN - Farve - Laser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.674 kr4.674 krKøb
2Proshop DK4.821 kr4.821 krKøb
3Dustin DK5.124 kr5.210,25 krKøb
4Officely.dk5.307,81 kr5.307,81 krKøb
5Boligcenter DK6.399 kr6.399 krKøb
6Vivas DK6.419 kr7.618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother HL-L9430CDN Color Laser - Duplex | A4/Legal | 2400 x 600 dpi | Gigabit LAN - Farve - Laser

PriceData har fulgt prisen på Brother HL-L9430CDN Color Laser - Duplex | A4/Legal | 2400 x 600 dpi | Gigabit LAN - Farve - Laser i 186 dage. Laveste pris i perioden er 3.999 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 4.800 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.648 kr.

Den nuværende pris på 4.674 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Brother HL-L9430CDN Color Laser - Duplex | A4/Legal | 2400 x 600 dpi | Gigabit LAN - Farve - Laser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Brother HL-L9430CDN Color Laser - Duplex | A4/Legal | 2400 x 600 dpi | Gigabit LAN - Farve - Laser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.674 kr11 kr (0%)
25. maj 20264.663 kr1 kr (0%)
24. maj 20264.662 kr9 kr (0%)
23. maj 20264.653 kr17 kr (0%)
22. maj 20264.670 kr5 kr (0%)
20. maj 20264.665 kr6 kr (0%)
16. maj 20264.659 kr4 kr (0%)
15. maj 20264.655 kr5 kr (0%)
14. maj 20264.660 kr10 kr (0%)
13. maj 20264.670 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret