Gå til hovedindhold

Brother Blækpatron gul, 300 sider LC1220Y Modsvarer: N/A

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766696388
Pris fra 80 krtil 169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Brother Blækpatron gul, 300 sider LC1220Y Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother LC1220Y Gul Blækpatron Original
80 kr
Til butik
Brother LC1220Y Gul Blækpatron Original billede

Produktinformation

Brother LC1220Y Gul Blækpatron Type: Original Brother Farve: Gul Blækpatron Antal sider: op til 300 v. 5% dækning.Model: LC1220Y

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother DCP J 725DW
EAN: 4977766696388
Varenr.: LC1220Y
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Blæk LC1220Y LC-1220 Gul
-5%123 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brother Blæk LC1220Y LC-1220 Gul billede

Produktinformation

BROTHER Blæk LC1220Y LC-1220 Gul, Kapacitet: 1 x 4.3 ml / 300 sider, Passer til: Brother DCP-J-Serie, 525, 525 W, 725, 725 DW, 925, 925 DW, Brother MFC-J-Serie, 825, 825 DW, 280, 280 W, 430, 430 W, 625, 625 DW.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother
EAN: 4977766696388
Varenr.: C26028
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LC 1220Y Gul 300 sider Blæk
129 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Blækpatron gul, 300 sider LC1220Y Modsvarer: N/A
136 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blæk Gul Lc1220y - Dcp-j925dw
144 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LC 1220Y Gul 300 sider Blæk
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron gul, 300 sider LC1220Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron gul, 300 sider LC1220Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk80 kr80 krKøb
2Teknikproffset DK123 kr172 krKøb
3CompuMail DK129 kr129 krKøb
4InkClub DK136 kr136 krKøb
5Dustin DK144 kr230,25 krKøb
6Ultrashop169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Blækpatron gul, 300 sider LC1220Y Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother Blækpatron gul, 300 sider LC1220Y Modsvarer: N/A i 179 dage. Laveste pris i perioden er 61 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 80 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Brother Blækpatron gul, 300 sider LC1220Y Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Brother Blækpatron gul, 300 sider LC1220Y Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 202680 kr19 kr (31%)
16. apr. 202661 kr1 kr (2%)
15. apr. 202662 kr6 kr (9%)
22. feb. 202668 kr7 kr (9%)
12. feb. 202675 kr2 kr (3%)
22. jan. 202673 kr5 kr (6%)
20. jan. 202678 kr2 kr (3%)
19. jan. 202680 kr1 kr (1%)
17. jan. 202679 kr1 kr (1%)
16. jan. 202678 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret