Gå til hovedindhold

Canon CL-546XL / 8288B001 High 3-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999974514
Pris fra 164 krtil 258,51 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 94,51 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153 kr 4. maj

Sammenlign priser på Canon CL-546XL / 8288B001 High 3-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CL-546XL / 8288B001 High 3-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul
164 kr
Til butik
Canon CL-546XL / 8288B001 High 3-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul billede

Produktinformation

13 ml, Højtydende, farve (cyan, magenta, gul), original, blækpatron, for PIXMA TR4551, TR4650, TR4651, TS3350, TS3351, TS3352, TS3355, TS3450, TS3451, TS3452

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 8288B001
EAN: 4960999974514
Varenr.: 2424706
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CL-546XL Color Original
169 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CL 546XL Farve (cyan, magenta, gul) 300 sider Blæk 8288B001
189 kr
Til butik
Canon CL 546XL Farve (cyan, magenta, gul) 300 sider Blæk 8288B001 billede

Produktinformation

Canon PG-546XL. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Forsyningstype: Enkelt pakke, Farve blæk sidekapacitet: 300 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 8288B001
EAN: 4960999974514
Varenr.: 987671821
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Canon CL-546XL blækpatron Flere farver
199 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 546XL Blækpatron 3-farve CL-546XL Modsvarer: N/A
199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CL-546XL farve (cyan, magenta, gul) - 300 sider
209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CL-546XL farve (cyan, magenta, gul) - 300 sider
229 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 8288B001 CL-546XL Cyan Magenta Gul
-20%230 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Farve Cf-546xl – Mg2550
244 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron CANON CL-546XL farve XL
248 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CL 546XL Farve (cyan, magenta, gul) 300 sider Blæk 8288B001
249 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Cl-546 XL Color
258,51 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CL-546XL / 8288B001 High 3-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CL-546XL / 8288B001 High 3-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK164 kr203 krKøb
2Tonerland.dk169 kr169 krKøb
3CompuMail DK189 kr189 krKøb
4Av-Cables DK199 kr199 krKøb
5InkClub DK199 kr199 krKøb
6Boligcenter DK209 kr209 krKøb
7Vivas DK229 kr298 krKøb
8Teknikproffset DK230 kr279 krKøb
9Dustin DK244 kr330,25 krKøb
10RedOffice Konpap248 kr248 krKøb
11Ultrashop249 kr249 krKøb
12Hertels Boresko258,51 kr258,51 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon CL-546XL / 8288B001 High 3-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul

PriceData har fulgt prisen på Canon CL-546XL / 8288B001 High 3-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul i 140 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 164 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Canon CL-546XL / 8288B001 High 3-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Canon CL-546XL / 8288B001 High 3-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026164 kr10 kr (6%)
18. maj 2026154 kr10 kr (6%)
7. maj 2026164 kr11 kr (7%)
4. maj 2026153 kr5 kr (3%)
2. maj 2026158 kr6 kr (4%)
26. apr. 2026164 kr11 kr (7%)
25. apr. 2026153 kr11 kr (7%)
17. apr. 2026164 kr3 kr (2%)
7. feb. 2026167 kr9 kr (6%)
4. feb. 2026158 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret