Gå til hovedindhold

Brother 12 mm tape, blå tekst på hvid bund, lamineret, 8 m TZE233 Modsvarer: N/A

BrotherAdresseetiketterEAN: 4977766685276
Pris fra 100 krtil 163,44 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 63,44 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Brother 12 mm tape, blå tekst på hvid bund, lamineret, 8 m TZE233 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother TZE233 tape / 12 mm. / Blå Tekst / Hvid Tape
100 kr
Til butik
Brother TZE233 tape / 12 mm. / Blå Tekst / Hvid Tape billede

Produktinformation

Brother TZE233 tape / 12 mm. / Blå Tekst / Hvid Tape TZE tape nummer : TZe233 Tape bredde : 12 mm.Tape længde : 8 m. Tape farve : HvidTekst farve: Blå Producent : Original BrotherProdukt varenavn : TZe233 - Replaces TZ233

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother PT 200
EAN: 4977766685276
Varenr.: TZE233
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TZe 233 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r)
108 kr
Til butik
Brother TZe 233 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r) billede

Produktinformation

Brother TZE-233. Etiket, farve: Blå på hvid, Oprindelsesland: Filippinerne, Opbevaring af reservedele: 5 År. Båndbredde: 1,2 cm, Båndlængde: 8 m, Bredde: 17 mm. Pallens bruttohøjde: 16,2 cm, Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 36 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Båndstørrelse: 1,2 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TZE233
EAN: 4977766685276
Varenr.: 987686390
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe-233 labeltape - blå på hvid 12mm x 8m
110 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother 12 mm tape, blå tekst på hvid bund, lamineret, 8 m TZE233 Modsvarer: N/A
133,5 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother TZe 233 Lamineret bånd (1,2 cm x 8 m) 1kassette(r)
139 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Tape TZE-233 12mm Blå på Vit
-5%142 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape 12mm Tze-233 Blå/hvid
-0%156 kr
Før 156,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape Brother 12 mm x 8 m
-19%159,58 kr
Før 196,73 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Tze233 12mm Blå/hvid
163,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother 12 mm tape, blå tekst på hvid bund, lamineret, 8 m TZE233 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother 12 mm tape, blå tekst på hvid bund, lamineret, 8 m TZE233 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk100 kr100 krKøb
2CompuMail DK108 kr108 krKøb
3CS MEGASTORE DK110 kr149 krKøb
4InkClub DK133,5 kr133,5 krKøb
5Ultrashop139 kr139 krKøb
6Teknikproffset DK142 kr191 krKøb
7Dustin DK156 kr242,25 krKøb
8RedOffice Konpap159,58 kr159,58 krKøb
9Hertels Boresko163,44 kr163,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother 12 mm tape, blå tekst på hvid bund, lamineret, 8 m TZE233 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother 12 mm tape, blå tekst på hvid bund, lamineret, 8 m TZE233 Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 103 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Brother 12 mm tape, blå tekst på hvid bund, lamineret, 8 m TZE233 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Brother 12 mm tape, blå tekst på hvid bund, lamineret, 8 m TZE233 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026100 kr1 kr (1%)
29. apr. 202699 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026100 kr1 kr (1%)
10. mar. 202699 kr1 kr (1%)
7. feb. 2026100 kr3 kr (3%)
6. feb. 2026103 kr3 kr (3%)
30. dec. 2025100 kr4 kr (4%)
24. dec. 202596 kr3 kr (3%)
18. dec. 202599 kr
17. dec. 202598,33 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret