Gå til hovedindhold

Broen Ballofix kuglehane med håndtag 1/2''x3/8'' np/roset mat stål rustfrit

BroenSanitetEAN: 5708537796247
Pris fra 250 krtil 461,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 211,25 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Broen Ballofix kuglehane med håndtag 1/2''x3/8'' np/roset mat stål rustfrit og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BROEN Ballofix rustfri vinkel ventil 1/2 X 3/8’’ med Ø77 mm roset samt greb
250 kr
Til butik
BROEN Ballofix rustfri vinkel ventil 1/2 X 3/8’’ med Ø77 mm roset samt greb billede

Produktspecifikationer

Mærke: BROEN
Kategori: Stopventiler
Farve: 1
Artikel nr.: 10396720
EAN: 5708537796247
Varenr.: 24515358
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Broen ballofix vinkelventil, rustfri 3/8"x1/2"
255 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Broen ballofix vinkelventil, rustfri 3/8"x1/2"
301,8 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ballofix rustfri vinkelventil 1/2" 3/8"
446,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Broen Ballofix kuglehane med håndtag 1/2''x3/8'' np/roset mat stål rustfrit
461,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix kuglehane med håndtag 1/2''x3/8'' np/roset mat stål rustfrit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix kuglehane med håndtag 1/2''x3/8'' np/roset mat stål rustfrit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK250 kr289 krKøb
2WATTOO.DK255 kr255 krKøb
3EL-GROSSISTEN301,8 kr301,8 krKøb
4MaintainIt446,25 kr446,25 krKøb
5vvsfittings.dk461,25 kr461,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Broen Ballofix kuglehane med håndtag 1/2''x3/8'' np/roset mat stål rustfrit

PriceData har fulgt prisen på Broen Ballofix kuglehane med håndtag 1/2''x3/8'' np/roset mat stål rustfrit i 170 dage. Laveste pris i perioden er 250 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 263 kr.

Den nuværende pris på 250 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Broen Ballofix kuglehane med håndtag 1/2''x3/8'' np/roset mat stål rustfrit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Broen Ballofix kuglehane med håndtag 1/2''x3/8'' np/roset mat stål rustfrit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026250 kr5 kr (2%)
27. maj 2026255 kr2 kr (1%)
6. maj 2026257 kr3 kr (1%)
5. maj 2026260 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026257 kr7 kr (3%)
29. apr. 2026264 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026261 kr1 kr (0%)
3. feb. 2026260 kr1 kr (0%)
26. jan. 2026261 kr3 kr (1%)
23. jan. 2026264 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret