Gå til hovedindhold

BROEN Ballofix kuglehane Full Flow 1/2''x3/4'' DN15 med håndtag. Omløber-muffe. Rustfrit stål

BroenSanitetEAN: 5708537748154
Pris fra 246,98 krtil 455 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 208,02 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 243 kr 30. apr.

Sammenlign priser på BROEN Ballofix kuglehane Full Flow 1/2''x3/4'' DN15 med håndtag. Omløber-muffe. Rustfrit stål og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 246.98 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BROEN FULL FLOW RF 1/2X3/4 OML. DN15 LAV
246,98 kr
Til butik
BROEN FULL FLOW RF 1/2X3/4 OML. DN15 LAV billede

Produktinformation

BROEN Ballofix® Full Flow Rusfri, G1/2xG3/4 oml., DN15, Lav

Produktspecifikationer

Mærke: BROEN
EAN: 5708537748154
Varenr.: 15843331768655
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BROEN Ballofix G1/2xG3/4 DN15 - BROEN Ballofix Full Flow rustfri, G1/2xG3/4 oml., DN15, Lav
247 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
BROEN Ballofix kuglehane Full Flow 1/2´´x3/4´´ DN15 med håndtag. Omløber-muffe. Rustfrit stål
250 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Broen Full Flow Rf 1/2X3/4 Oml. Dn15 Lav
262,7 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Broen full flow rf 1/2x3/4 oml. dn15 lav
270 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
BROEN Ballofix kuglehane Full Flow 1/2''x3/4'' DN15 med håndtag. Omløber-muffe. Rustfrit stål
455 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BROEN Ballofix kuglehane Full Flow 1/2''x3/4'' DN15 med håndtag. Omløber-muffe. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BROEN Ballofix kuglehane Full Flow 1/2''x3/4'' DN15 med håndtag. Omløber-muffe. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN246,98 kr246,98 krKøb
2CS MEGASTORE DK247 kr286 krKøb
3Elvvs.dk250 kr250 krKøb
4Billigelogvvs.dk262,7 kr262,7 krKøb
5MaintainIt270 kr270 krKøb
6vvsfittings.dk455 kr455 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BROEN Ballofix kuglehane Full Flow 1/2''x3/4'' DN15 med håndtag. Omløber-muffe. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på BROEN Ballofix kuglehane Full Flow 1/2''x3/4'' DN15 med håndtag. Omløber-muffe. Rustfrit stål i 185 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 265 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 246,98 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for BROEN Ballofix kuglehane Full Flow 1/2''x3/4'' DN15 med håndtag. Omløber-muffe. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for BROEN Ballofix kuglehane Full Flow 1/2''x3/4'' DN15 med håndtag. Omløber-muffe. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026246,98 kr
6. maj 2026247 kr10 kr (4%)
5. maj 2026257 kr14 kr (6%)
30. apr. 2026243 kr5 kr (2%)
24. apr. 2026248 kr8 kr (3%)
23. apr. 2026256 kr9 kr (4%)
17. apr. 2026247 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026248 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026247 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026248 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret